SILTEK Е-105 / 10л Грунт-фарба Contact, база ЕА (бетоноконтакт)

Ґрунтовка Siltek Contact Е-105 має в своїй основі кварцовий пісок і полімерні в'яжучі. Вона рекомендується виробниками ніздрюватих бетонів для нормалізації вологопоглинання блоків з газо-і пінобетону. Може бути затонована в темні або світлі кольори і бути основою під тонкошарові декоративно-оздоблювальні матеріали. Формує паропроникливий шар. Надає гладкою бетонної поверхні шорсткість необхідну для надійного зчеплення з штукатуркою.

Область застосування:

Siltek Contact Е-105 застосовується для збільшення адгезії між поверхнею підстави і обробним матеріалом: штукатуркою, клеєм для облицювальних плит, самовирівнюються підлогою. В якості підстави можуть виступати мінеральні поверхні будь-якого типу: щільний важкий бетон, пористі газо і пінобетонні блоки, силікатна цегла, а також ДВП, ДСП, OSB, поверхні покриті алкідними фарбами. Ґрунтовку Siltek Contact Е-105 рекомендується використовувати в системах фасадної теплоізоляції як перед приклеюванням пінопласту або мінеральної вати, так і перед нанесенням декоративно оздоблювальних матеріалів на оштукатурену поверхню теплоізоляції.

Особливості використання:

Поверхню необхідно попередньо підготувати. Видалити пухкі, обсипані ділянки, пил, бруд, фарбу. Цвіль, гниль та інші біологічні поразки видаляються за допомогою металевої щітки або піскоструминного апарату на всю глибину ураження. Після цього поверхню рекомендується промити водою, висушити і обробити антисептиком типу Siltek Profi E110.

Перед нанесенням грунтовки необхідно ретельно перемішати. Siltek Contact Е-105 можна наносити за допомогою щітки або валика в одному напрямку в один шар. Декоративно-оздоблювальні матеріали наносяться на ґрунтову поверхню після повного висихання, через 4-6 годин

Ще не було питань.