Шпаклівка Weber Vetonit VH white водостійка на цементній основі, 20кг

Шпаклювальна суміш Vetonit VH

Домогтися ідеально рівній поверхні стін і стелі, не можна без застосування додаткових, спеціальних оздоблювальних сумішей. Навіть в тому випадку, коли ви купуєте свою власну квартиру в новому, недавно побудованому будинку, не варто розраховувати на ідеальні, бездефектні поверхні. У будь – якому варіанті, якщо ви збираєтеся робити ремонт і переклеювати шпалери, або ж зовсім міняти стиль свого житла, то без застосування такого оздоблювального матеріалу, як-шпаклівка Vetonit VH Weber не обійтися. 

Даний оздоблювальний матеріал, виготовлений на водній основі і призначається для ретельного вирівнювання поверхонь. Головною перевагою шпаклівки Weber Ветоніт вх, є те, що застосовувати її можна, як всередині приміщень, так і зовні. Крім цього, нанесення шпаклювальної суміші Weber Vetonit, вирішаться в сухих, вологих і постійно мокрих приміщеннях. Це означає, що даний матеріал, можна використовувати без зайвого страху у ванній кімнаті. Основним завданням шпаклівки Vetonit, безсумнівно, стає-фінішне нанесення на поверхню, перед підсумковим фарбуванням, перед наклейкою шпалер або облицюванням плиткою. 

Переваги шпаклівки Ветоніт VH

Перш ніж, купити даний оздоблювальний матеріал, необхідно розуміти, що за матеріал ви купуєте, якими властивості і характеристиками він володіє, що від нього очікувати в результаті роботи. 

Переваги шпаклівки Weber Vetonit: 

  • Проста у використанні. 
  • Завдяки своїй водній основі, оздоблювальний матеріал легко наноситься на поверхню, не з'їжджає з неї, після нанесення. 
  • Ручний і механічний спосіб нанесення. 
  • Високий рівень водостійкості. 
  • Завдяки цій властивості, шпаклівку цього виду, дозволяється наносити в приміщеннях з підвищеною вологістю. 
  • Морозостійкість. 
  • Можливе нанесення шпаклівки зовні приміщень, використання в системі пристрою "мокрий фасад". 
  • Відмінна адгезія. 
  • Суміш відмінно зчіплюється з основною поверхнею, і в тому випадку, якщо раптом потрібно перекрити значний дефект, дозволяється наносити кілька шарів штукатурки. 

Тепер же, коли ви зовсім близько ознайомилися з характеристиками фінішної шпаклівки Weber VH, можна приступати до аналізу цін і вартості на матеріал по всіх будівельних магазинах України. 

Ціна на шпаклівку Weber Vetonit VH

Хочеться відразу ж згадати про те, що не варто розраховувати на дешевий варіант даного оздоблювального матеріалу. Завдяки своєму виробнику, якостям і відмінним характеристикам, шпаклювальна суміш Weber Ветоніт, цінується по всій країні, а також за її межами. 

В її випадку, вартість-якість, це точний опис матеріалу, який не підведе в підсумковому результаті роботи, а також в самому процесі оздоблювальних робіт. 

Говорячи про середню вартість за мішок готової шпаклівки Weber, можна зупиниться на вартості в-650.00 гривні. 

Але!Ціна буде різнитися в деяких межах, що, є, нормальною практикою. 

У нашому будівельному інтернет-магазині «Строймат Київ», ми надаємо великий асортимент фінішної шпаклівки фірми Ветоніт, а також можливість купити і інший матеріал, який посприяє більш якісному результату роботи. 

Так, наприклад: 

Вартість за шпаклівку Вебер Ветоніт ВХ 20 кг – 318.71 гривня в роздріб.

Важливо!

Завжди звертайте увагу на той момент, що купуючи оздоблювальний матеріал оптом, ви значно економите свій бюджет. 

Як купити шпаклівку в Києві?

У нашому інтернет-магазині, можна самостійно купити фінішні / стартові шпаклівки Weber Vetonit ВХ, які мають відмінності тільки в ціні, загальної вартості і виробника. 

Ви звикли, що потрібно стояти в довгих чергах магазинів і чекати, коли ж касир прийде з обіду? Забувши. 

Зробити замовлення і придбати необхідний матеріал не виходячи з дому – це реальність. 

Досить просто зайти на сайт, вибрати вподобаний товар, розрахувати підсумкову вартість замовлення, купити товар і оформити його доставку. 

У тому випадку, якщо при самостійному оформленні, виникають деякі труднощі або питання, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів по телефону (097) 413-25-53 і вони з радістю допоможуть купити бажане.

Ще не було питань.