Сeresit СТ-325 Штукатурна армуюча сітка (160 г / м2, 5ммх5мм, рулон 55 м2)

Сітка штукатурна Сeresit СТ 325 (Церезит). Армуюча сітка призначена для всіх скріплених систем зовнішньої теплоізоляції Церезіт. На фасадах або цоколях будівель, які піддаються значним механічним навантаженням, рекомендується укладати Ceresit CT 325 у два шари або використовувати армуючу сітку з більш високою щільністю в 330г .

Властивості:

  • стійка до розривних навантажень
  • підвищує тріщиностійкість захисного шару
  • стійка до впливу лугу

Призначена для застосування в якості армуючого шару штукатурних і захисно-декоративних покриттів зовнішніх і внутрішніх поверхонь будівель і споруд, для захисту їх від утворення поверхневих тріщин, що утворюються в результаті коливань температури, атмосферних і механічних впливів.

Виконання робіт:

Перед пристроєм армуючого гідрозахисного шару усі вершини віконних і дверних прорізів необхідно додатково армувати прямокутними вирізами «косинками» щелочестойкой склосітки сітка штукатурна Ceresit CT 325 з розміром не менш 200х350мм.

Для влаштування армуючого гідрозахисного шару необхідно нанести клейову шпаклевучную суміш за допомогою зубчастого шпателя з нержавіючої сталі з розміром зуба 10х10 мм

Приготована до застосування армуюча суміш розподіляється рівномірно по поверхні плити теплоізоляції. На свіжий підготовлений армувальний шар клейового складу, слідують втопити склосітку, з допомогою металевого шпателя нанести ще один шар суміші (1.5-2.0 мм) Сітка повинна бути повністю покрита розчином і не просвічувати. Потрібно зробити внахлест з наступними полотнами сітки близько 100мм. Не повинні співпадати зі стиками теплоізоляційної плити краю сітки. Віконні і дверні прорізи, потрібно додатково армувати і посилити полотнами сітки близько 200х300 мм діагонально розташувавши їх.

Основні характеристики:

  • Ширина рулону:1,1 м
  • Довжина рулону:50 м
  • Щільність: 160 г/м?
  • Розмір комірки: 4ммх4мм

Ще не було питань.