Шпаклівка SEMIN полімермінеральні LISSEUR (ETS 2), 25кг

Полімерна фінішна шпаклівка SEMIN ETS 2 складається з вініл ацетатних полімерів в якості сполучного і карбонату кальцію в якості наповнювача, при цьому величина зерна не перевищує 80 Мікрон. Товщина шару не перевищує 1,5 мм Час висихання, в залежності від умов навколишнього середовища, 4-8 годин. Шпаклівка формує ідеально гладку білу поверхню з шовковистою текстурою. Може бути використана в якості основи під тонкошарові декоративні матеріали, в тому числі паперові шпалери, матові і глянсові фарби, тонкі тканинні покриття і т. п.

Область застосування:

Тонкошарова шпаклівка SEMIN ETS 2 призначена для нанесення на стіни і стелі в приміщеннях з нормальною вологістю не більше 70%). В якості основи для нанесення краще виступають стартові шпаклівки на цементній, гіпсової або полімерній основі. Так що допускається нанесення на аркуші будь-якого типу або Гипсоблоки.

Застосування SEMIN ETS 2 дає наступні переваги:

  • Не потрібно шліфування;
  • Висока покриваність і економічність;
  • Може наноситься вручну або з допомогою без повітряного пульверизатора;
  • Формує міцний шар стійкий до зовнішніх пошкоджень.

Особливості застосування:

  • Шпаклівка відкриваються чистою водою з розрахунку 11-12 л на 25 кг сухої суміші. Ретельно перемішується, після чого витримується протягом не менше 15 хвилин.
  • Основу очищають від пилу і будь-яких забруднюючих речовин, що знижують адгезію. При необхідності вирівнювання вологопоглинання матеріалу його обробляють відповідними грунтовками.
  • При ручному нанесенні шпаклівку наносять у два заходи. Перший раз шаром до 2 мм, Після чого ставлять широкий шпатель "на сдир" і видаляють надлишки. При машинному нанесенні шпаклівку напилюють з відстані не менше 80 див.

Витрата:200 г / м2 при ручному нанесенні і не менше 400 г / м2 при машинному нанесенні.

Ще не було питань.