SEMIN РЄ-78 Шпаклівка, Франція, мішок 25 кг

Гіпсова шпаклівка SEMIN РЄ-78 була спеціально розроблена для закладення швів гіпсокартонних листів із застосуванням армуючої стрічки. До складу входять гіпс, целюлоза, різні добавки, що додають суміші додаткову міцність.

Область застосування:

Гіпсова шпаклівка SEMIN РЄ-78 використовується для закладення швів ГКЛ та тонкошарового вирівнювання і обробки поверхні. В якості основи можуть виступати гіпсокартонні листи всіх типів, бетон, гіпсова і цементна штукатурка. На поверхню шпаклівки можуть наноситися фарби, клей для шпалер та інші покриття.

Особливості використання:

  • При виконанні робіт температура не повинна бути нижче +5 С, не допускається застосовувати шпаклівка SEMIN РЄ-78 у вологому середовищі або наносити її на примерзли підстави. Також заборонено використовувати розчин, твердне або повторно розводити його водою.
  • Для приготування розчину дотримується пропорція 0,4-0,45 л води на 1 кг сухої суміші. Час життя розчину може становити від півгодини до 4:00 в залежності від кількості води. Рекомендується закривати невелику кількість сухої суміші, яку можна встигнути зробити за короткий проміжок часу.
  • Поверхня підстави повинна бути очищена від пилу і різних забруднень. Гіпсова шпаклівка SEMIN РЄ-78 наноситься тонким шаром товщиною 10-15 мм, щоб стик гіпсокартонових листів приходився посередині смуги. Після нанесення армована стрічка щільно вдавлюється в стик з допомогою шпателя. Зверху наноситься ще один шар гіпсової шпаклівки. Після висихання стик затирається дрібнозернистий шкіркою. Нанесення оздоблювальних та декоративних шарів можна здійснювати не раніше ніж через 4:00 після закінчення роботи зі шпаклівкою SEMIN РЄ-78.

Витрата: від0,35 кг / м2 при закладенні стиків ГКЛ, 0,9 кг / м2 / мм при шпаклювальних роботах.

Ще не було питань.