Siltek F-50. Самовирівнююча суміш товщиною 2 – 40 мм, мішок 25 кг

Призначення і характеристика суміші Siltek F50

От було б ідеально звичайно, якщо б всі стіни і підлоги, а також стелі всередині приміщення, були непробачно рівними. Тільки уявіть собі це відчуття. Наклеювати шпалери, стало значно простіше, адже тепер не потрібно тривалий і нудний вирівнювання поверхонь. Укладання підлогового покриття тепер також не доставляє дискомфорту, адже підлога настільки рівний і гладкий, що можна посковзнутися босоніж.

Ну а тепер, коли помріяли, можна трохи більш докладно поговорити про підлогах і їх актуальних проблемах.

Зазвичай підлоги, ніколи не бувають рівними. Звичайно, бувають виключення в тому випадку, коли заливка бетонних підлог проводилася під чітким прицілом нівеліра, або під прицілом очі орла.

Але не дивлячись навіть на допомогу допоміжних обладнань (рівень, нівелір, маяки і так далі), невеликі нерівності і перепади, неминучі.

Сама сировина підлоги має велику структуру складу, що само по собі провокує появу дефектів на поверхні підлоги.

Що ж робити в такому випадку? Як сховати недоліки і покласти дорогий ламінат, без подальшого виявлення западин і опуклостей підлогового покриття.

Для такої мети, як вирівнювання підлог, є спеціальний розчин фірми Siltek марки ф50, яка має властивість самовирівнювальною основи за короткий проміжок часу.

Даний матеріал відмінно підходить для вирівнювання бетонних, цементно–піщаних поверхонь всередині приміщень. Завдяки властивостям і характеристикам матеріалу, вже після повного висихання матеріалу, можна приступити до монтажу декоративного покриття: керамічна плитка, лінолеум або ламінат, і інше.

Дана суміш Siltek, має дуже короткий проміжок висихання, що дозволяє, не зупинятися на ремонтних роботах.

Середній час повного висихання матеріалу – три доби.

Виробник залишає напутню пораду для будівельників або домашніх рукодільників, про те, що гранично допустима товщина самовирівнювальною суміші Siltek, не повинна перевищувати 20 мм.

Крім цього, даний будівельний матеріал, має економічний витрата, який полягає в наступному: на один квадратний метр, припадає близько 15 кг, при одній умові, що товщина шару, що наноситься, не перевищить 1 сантиметра. Це порівняно економний варіант самовирівнюється суміші, у порівнянні з аналогічними товарами.

Крім придбання даного матеріалу, наш будівельний інтернет-магазин «Строймат Київ» рекомендує також розглянути, наливна підлога Siltek.

Ціна на Сілтек Ф50 в Києві

Якщо вдаватися в детальний аналіз цінової політики Києва, з приводу самовирівнюються сумішей даної фірми, то можна виявити наступне: ціна на суміш Сілтек F50, різниться в кожному магазині, по різному. Існує безліч факторів, які впливають на зменшення чи завищення вартості товару.

Важливо!Не варто гнатися за низькою сумою. Першим і визначено частим чинником для встановлення низької суми, є, прострочений термін придатності. З метою швидкої реалізації товару вийшов терміном придатності, керівництво магазину приймає рішення про призначення «акції» на прострочений товар. Тепер знаючи цю інформацію, не варто думати, що дана суміш – це не продукт, який не можна використовувати після закінчення терміну придатності. Навіть самовирівнююча суміш для підлоги Siltek, втрачає свої початкові, заводські якості і властивості після закінчення терміну придатності. Це означає, що купивши такий матеріал, можна не тільки затягнути час свого ремонту, але і значно втратити свою частину бюджету.

Наш будівельний інтернет-магазин «Строймат Київ» пропонує купити Сілтек Ф50 за адекватний грошовий розмір і не виходячи з дому.

Ми пропонуємо наступні розцінки:

Вартість одного мішка об'ємом 25 кг у роздріб – 209,52 гривні.

Вартість опт – 170,99 гривні.

Ви бачите цю колосальну різницю? Різницю, яка з задоволенням збереже бюджет сім'ї і підніме настрій покупцеві.

Де купити самовирівнюється суміш Сілтек

Наш будівельний інтернет-магазин славиться своїм величезним будівельним асортиментом якісних оздоблювальних і декоративних матеріалів, а також адекватними цінами на товар і унікальними співробітниками нашого магазину.

Крім того, що наші менеджери з радістю дають поради, як самостійно замовляти продукцію і допомагають з підбором більш відповідного товару, вони також повністю оформляють замовлення і доставку матеріалу, до вашої двері.

Зробити замовлення і придбати суміш для вирівнювання підлоги, а також інші матеріали, можна як самостійно на нашому сайті або зателефонувавши за телефоном (097) 413-25-53.

Вибираючи нас, ви вибираєте якість і комфорт.

Ще не було питань.