Профіль CW-100 ГОСТ(0,55 мм), 4м

Профіль стієчний CW-100 — це необхідний елемент для створення міцних, сейсмостійких конструкцій, будь-то підвісна стеля, проста облицювання стін або міжкімнатна перегородка з гіпсокартону. Складається профіль з оцинкованого металу, виготовленого методом холодної прокатки, що забезпечує антикорозійні властивості. Незважаючи на гранично легкий вага виробу, готовий каркас володіє високою міцністю.

Область застосування та монтаж

Протипожежний та екологічний профіль підходить для створення конструкцій, як в житлових, так і промислових приміщеннях, використовується в рівній мірі професійними і домашніми майстрами. Модель CW-100 має С-образну форму, використовується у каркасі як вертикальна стійка, кріпиться між профілями типу UW. Монтаж проводиться просто, а полку профілю шириною 100 мм здатна істотно полегшити роботу при закручуванні шурупів. Таким чином, при роботі з двошаровою обшивкою, в рази знижується ймовірність випадків промаху шурупом, тобто попадання повз полиці профілю.

Перевага профілю CW-100

До переваг відноситься наявність поздовжніх канавок на полиці профілю. При закручуванні шурупів вони сприяють його центрування. До того ж, центральна канавка виконує роль орієнтира, що дуже важливо при точному створення конструкції, а також при монтажі гіпсокартонних листів.

Характеристики

  • Видпрофілюстієчний

  • Матеріалсталь

  • Покриттяоцинковане

  • Товщина -0.55мм

  • Довжина4м

Ще не було питань.