Профіль CW-100 ГОСТ(0,55 мм), 3м

Профіль стієчний CW-100 – необхідний елемент у створенні міцних каркасних конструкцій, як для облицювання стін, так і для монтажу підвісних стель. Виготовлений профіль з оцинкованого металу, виготовляється методом холодної прокатки металевих стрічок. Незважаючи на легкий вага, володіє високою надійністю, сейсмостійкістю, гарантує довговічність каркасів.

Область застосування

Стійковий профіль CW-100 має С-подібну форму, підходить для внутрішніх робіт в житлових і промислових приміщеннях. Частіше використовується як вертикальна стійка в каркасі, яка надалі буде використовуватися в якості перегородки на основі гіпсокартонних листів або облицювання.

Монтажні роботи

Монтаж дуже простий, здійснюється в парі з відповідним за параметрами напрямних UW-профілем. Надійне кріплення направляючої здійснюється двома способами: методом просічки з відгином за допомогою просекателя або закріплення шурупами. Вибір залишається за майстром.

Полегшити процес монтажу листів, якщо обраний варіант кріплення шурупами, допомагає полку профілю шириною 100 мм. Таке рішення також нівелює випадки попадання шурупа повз полиці профілю, коли створюється двошарова обшивка.

Щоб забезпечити вгвинчування шурупів ближче до стіни, і щоб кріпильний елемент при кріпленні сусіднього аркуша не отгибал всередину полку профілю, слід триматися одного напрямку при установці аркушів.

Характеристики


  • Вид профілю – стієчний
  • Матеріал – сталь
  • Покриття – оцинковане
  • Товщина - 0.55 мм
  • Довжина – 3 м

Ще не було питань.