Профіль CW-100 (0,45 мм)ГОСТ, 3м

Стієчнийпрофільдлягіпсокартону використовуєтьсяякдопоміжнийелементпримонтуваннікаркасівдляоблицюваннястіни,підвісноїстелі.Застосовуютьпрофільяквертикальнустійкуукаркасі.


Виготовлений профіль за методом холодної прокатки з високоякісного матеріалу — оцинкованого металу, який несе тривалий термін служби, не піддається деформації. Стійкий до перепаду температур, вологи. Спеціальне покриття не допускає корозії.


Характеристики профілю

До основним характеристикам ставляться:

● тип — стієчний;

● товщина — 0.45 мм;

● довжина — 3000 мм;

● ширина — 100 мм;

 

Особливості профілю

Профілі широко використовують в професійному будівництві, оскільки оснащення проста в установці і має ряд позитивних моментів:

● міцність і витривалість;

● довговічність і повторне використання;

● зручність при транспортуванні за рахунок невеликої ваги.

Монтаж

Профіль під гіпсокартон є унікальною конструкцією, оскільки його можна формувати і комбінувати під будь-який проект. Спочатку, під потрібні розміри перегородки, проводиться нарізка профілів. Далі оцінюється стан поверхні і підготовляються кріпильні елементи, після чого виконуються виміри і створюється розмітка. При монтажі каркаса на стелю практичніше спочатку зробити розмітку на підлозі, а потім перенести вгору. Монтаж реалізується в напрямку: від підлоги до стелі. До поверхні профілі монтуються дюбелями і саморезами по металу.


Ще не було питань.