ПОЛІПЛАСТ ПП-021 Клейова суміш для важкої плитки та каменю 25кг

ПОЛІПЛАСТ ПП-021 відрізняється високими експлуатаційними характеристиками: підвищеною адгезією, еластичністю, міцністю, водостійкістю і морозостійкістю. Не дає усадки при застосуванні товстих шарів. Швидко набирає міцність. Має підвищену пластичність і зручна у використанні. Відповідає європейському стандарту якості EN 12004/12002.

Властивості:

  • Висока адгезія (не менше 1,8 МПа)
  • Вологостійка
  • Морозостійка
  • Стійка до усадки (шар30 мм)

Область використання:

Клейова суміш ПОЛІПЛАСТ ПП-021 застосовується для укладання плит товстошарових методом на горизонтальній поверхні з великим перепадом рівня. Вона може бути використана для кріплення плит як всередині, так і зовні споруд на горизонтальній і вертикальній поверхні. Допускається установка великоформатних в області розміром 120х120 см і більше. При облаштуванні підлоги з водяним або електричним підігрівом допускається встановлення плитки безпосередньо на нагрівання елементи. Можна застосовувати для обробки відкритих балконів, терас або експлуатованих дахів, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу.

Особливості застосування:

Для замішування ПОЛІПЛАСТ ПП-021 необхідно в чисту ємність додати від 5 до 5,5 л. води на 1 мішок сухої клейової суміші. Перемішування можна здійснювати як вручну так і за допомогою низькообертових змішувачів або дриля. Поверхня основи необхідно попередньо очистити від забруднень і обробити відповідними ґрунтовками для пористих і слабких поверхонь або Поліпласт ПЦБ-115 для бетонних основ низькою адгезією.

Нанесення клею на поверхню підстави здійснюється в два етапи. На початку рівною стороною шпателя або напівтерка наноситься основний обсяг розчином, а потім зубчастою стороною робиться рельєф або наноситься невелика кількість клею. Максимальна товщина 30 мм Час коригування до 20 хв. Готова суміш повинна бути використана протягом 1,5 годин.

Характеристики:

mso-border-alt:solid & quot .5pt;padding:1.5 pt 0cm 2.25 pt 8.25 pt">

до30 мм

Склад

суміш цементу з мінеральними заповнювачами і полимернымимодификаторами

Зовнішній вигляд

однорідна сипуча суміш сірого/білого кольору (зазначено наупаковке) без сторонніх домішок

Пропорція змішування

5,0-5,5 лводи на25 кгсухої суміші

Термін придатності розчинової суміші

до 90 хвилин

Час коригування

не менш 20 хвилин

Адгезія до поверхні

не менш 1,8 МПа

Температура експлуатації

від -30?C до +90?C

Час можливого технологічного пересування

не раніше 24 годин

Товщина шару

Витрата сухої суміші

Від 2,2 кг/м? ( у середньому 1,2-1,3 кг/м? на1 мм клейового кулі)

Технічні характеристики приведені для стандартних условийпри температурі +20±2 °С і відносній вологості повітря 55±5%. У другихусловиях характеристики суміші можуть змінитися.

Ще не було питань.