ПОЛІПЛАСТ ПП-010 Клейова суміш для керамічної плитки і натурального каменю 25кг

Плитковий клей ПОЛІПЛАСТ ПП-010 складається з цементу з дрібнодисперсного наповнювачами і полімерними добавками. Має високу адгезію до мінеральних основ. Наноситься шаром 3-15 мм Стійких подзвоню кліп вертикальних поверхонь. Має високу пластичність і легко наноситься на горизонтальні поверхні.

Властивості:

  • Морозостійка
  • Вологостійка
  • Висока адгезія
  • Стійка до сповзання на вертикальних поверхнях
  • Клейовий шар від 3 до15 мм
  • Економічна

Область використання:

ПОЛІПЛАСТ ПП-010 - універсальна клейова суміш, яка використовується для монтажу керамічної плитки середнього формату (до 45х45 см), природного каменю з середніми і високими вологопоглинальними характеристиками (піщаник) та інших матеріалів мають профільовану поверхню реверсу. В якості матеріалу основи виступають мінеральні поверхні з низьким водопоглинанням: бетон, штучний і монолітний, цегла, цементні і цементно вапняні штукатурки і т. п. Також клей можна використовувати як модифікуючої добавки до кладочних будівельним сумішам.

Особливості застосування:

При необхідності підвищення гідрофобних або адгезійних характеристик суха суміш зачиняється із застосуванням концентрованих емульсій Поліпласт ПП-125 або ПП-127. Для приготування клею суха суміш ПОЛІПЛАСТ ПП-010 поступово додається в ємність з водою (3,80-4,60 л на 25 кг) при постійному перемішуванні до отримання однорідної маси. Час дозрівання розчину становить 5 хвилин, після чого його знову необхідно перемішати. Час використання півтори години. Відкритий час - період нанесення клею на плитку або поверхню підстави - 20 хв, допустимий час коригування встановленої плитки не більше 10 хв.

Клейова суміш наноситься на попередньо підготовлену, очищену і прогрунтовану поверхню шпателем або полутерком з зубцями. Рекомендовані розміри зубців для плитки 15х15см - 6 мм, 30х30 см - 8 мм, 45х45 см - 10мм. Розшивка виконується не раніше ніж через добу після установки плитки.

Ще не було питань.