Плита OSB 18 мм. Розмір 2500х1250 мм

Універсальний ОСБ 18 мм для будівництва

OSB являє собою орієнтовано-стружкову плиту, яка вже протягом кількох років при створенні каркасних будівель успішно замінює дерево і інші матеріали. Завдяки міцності, гнучкості і низькою ціною ОСБ плита 18 мм стала вибором майстрів у багатьох сферах діяльності — від плотнической до будівельної.

Особлива технологія виробництва, де орієнтованими шарами укладаються тріски, забезпечила пресованим плитам високу міцність, здатну витримати великі фізичні навантаження, гарантує стійкість при сейсмічної активності. Також з нею легко і зручно працювати пилкою, дрилем, шліф машинкою та іншими теслярськими інструментами. Структурна однорідність гарантує цілісність плити при згинанні, не дозволяючи їй розтріснутися.

У меблевій промисловості листами OSB 18 мм, ціна яких трохи вище, успішно замінюють ДСП і фанеру. Так на виході покупець отримує недорогу, але довговічні меблі. Якщо вам потрібен матеріал для виготовлення стелажів або бордів для виставки, торгових прилавків або складських полиць, коробів, купіть OSB. За невелику вартість ви отримаєте міцні конструкції.

На ринку представлені плити різної товщини, виходячи з якої визначається область застосування. Так, наприклад,OSB плити 6 мм,8 мм,10 мм — підходять для внутрішньої обшивки мансард, облицювання стін і стель, аOSB плити 12 мм,15 мм, 22 мм для підлоги під чистову обробку.

Купити ОСБ 18 мм в інтернет-магазині

Окремо варто відзначити чудові показники теплоізоляції і звукоізоляції, що важливо, якщо ви хочете купити ОСБ плиту 18мм для будівництва каркасних будинків або тимчасових житлових приміщень. Так, OSB плита-18 мм, ціна якої приємно радує, універсальна і практична.

Найчастіше застосовують листи для:
  • підкладки під лінолеум, паркет та інші підлогові покриття;
  • вирівнювання нерівних поверхонь — стін, підлоги;
  • обшивки дахів і стель;
  • виготовлення парканів, тимчасових огороджень;
  • створення коробів, пакувальної продукції;
  • створення рекламних щитів;
  • виготовлення меблів для дому, торгових точок, підприємств і т. п.
Купити ОСБ у Києві та області з доставкою в будь-якій кількості, можна в інтернет-магазині «Строймат Київ». У нас ви можете замовити ОСБ 18 мм, ціна в каталозі вказана за листок. Своїм покупцям ми пропонуємо тільки якісний товар від перевірених часом виробників.
Товщина18 мм
Розміри2500 х 1250 мм

Ще не було питань.