Плита OSB 15 мм. Розмір 2500х1250 мм

Листи OSB 15 мм — вибір сучасних майстрів

OSB — перші плити на ринку будматеріалів, створені цілеспрямовано для будівництва каркасних промислових і житлових будівель. ОСБ 15 мм відрізняється невисокою ціною, універсальністю, практичністю, довговічністю. На сьогодні лист ОСБ 15 мм має широке застосування, починаючи від меблевої промисловості і закінчуючи об'єктами на будівельних майданчиках.

ОСБ має підвищену пружність уздовж головної осі плити, чудову міцність на вигин. Такий результат досягається за допомогою технології особливого розташування укладання тріски під час виробництва листів. Тонкі частинки тріски вкладаються в три шари, за принципом " сендвіча, де зовнішні шари покладені трісками, орієнтованими паралельно довжині готового полотна, а внутрішні — перпендикулярно.

Для яких робіт купити ОСБ плиту 15 мм

За останні роки виробники меблів все частіше вдаються до допомоги OSB плит при виготовленні меблів. Фанера, ДСП програють пресованим листами в довговічності, при цьому ціна osb 15 нижче. Екологічний, міцний матеріал в рази міцніше і еластичною деревини, завдяки чому з нього виходить відмінні складові для меблів. Також ефективно використовують ОСБ плиту 15 мм, ціна якої дозволяє отримати практичну конструкцію для створення стелажів, вітрин, стендів і полиць на виставках.

OSB плити підходять для внутрішніх і зовнішніх робіт. У випадку останнього застосування, слід обробити поверхню плити спеціальним лакофарбовим складом, що оберігає дерево від зовнішніх атмосферних впливів. Плита типу ОСБ відгукується на зміни вологості, тим не менш, характеристики матеріалу не зазнають змін при позначці навіть у 65%. Якщо ви бажаєтекупити OSB вологостійка, слід віддати перевагу маркування — ОСБ 3.

Виробники пропонують покупцеві плити OSB різних габаритів. Щодо товщини виробу, ринок пропонує наступні стандарти osb плити —6 мм,8 мм,10 мм,12 мм, а такожosb 3 18 мм, 22 мм

ОСБ плита 15 мм — низька ціна при багаторічній службі

Завдяки тому, що матеріал легко обробляти звичайними столярними інструментами, з ним приємно працювати. Так, якщо вам необхідно купити ОСБ 15 мм для теслярських і будівельних робіт з подальшою доробкою, сміливо віддавайте перевагу плиті цього формату. Його без утруднень можна:

  • різати і пиляти;
  • прибивати і свердлити;
  • шліфувати та стругати.

OSB плита 15 мм в своєму складі має тріски великої фракції, за рахунок чого володіє відмінними утримуючими властивостями. Цвяхи сидять у виробі надійно, а забивати їх можна абсолютно не боячись отримати скол, навіть при входженні цвяхи на відстані від краю 6 мм. При необхідності створення багатошарового виробу, можна купити OSB 15 мм в потрібній кількості і склеїти їх між собою звичайним столярним клеєм. Також плити можна пофарбувати, попередньо обробивши поверхню наждачним матеріалом.

Купити ОСБ 15 віддають перевагу ті, хто шукає недорогий, але якісний матеріал для будівельної та конструкційної плити. Знаходить своє застосування в руках майстра як підлогове покриття під укладання паркету, ламінату або лінолеуму. Нерідко служить матеріалом для перегородок, підставою під м'яку покрівлю та іншим елементом будівельних конструкцій.

Поряд з доступною ціною, має масу позитивних характеристик:

  • завдяки однорідній структурі виключено розтріскування, навіть під великими навантаженнями;
  • висока стійкість до механічного впливу;
  • відмінна сейсмічна міцність при невеликій товщині;
  • володіє певною пружністю, гнучкістю;
  • екологічність і безпечність для здоров'я.

В інтернет-магазині «Строймат Київ» можна придбати лист ОСБ 15 за низькою ціною, з доставкою по місту і передмістю Києва. Серед нашого асортименту ви знайдете будівельні матеріали для будь-яких видів робіт за доступними цінами. У нас ви отримаєте кваліфіковану консультацію щодо вибору будматеріалів. Робіть вигідні покупки разом з нами!

Товщина15 мм

Ще не було питань.