Плита OSB 12 мм. Розмір 2500х1250 мм

Плити ОСБ 12 мм в будівельному гіпермаркеті «Строймат Київ»

OSB — популярний в будівництві і ремонті матеріал з багатошаровою структурою, виготовлений з деревних трісок. Особливе розташування трісок, спресованих під тиском, надає плитам виняткову міцність, надійність і легкість, що робить його популярним в різних сферах сучасного будівництва.

Ще один важливий фактор затребуваності плит полягає в ціні ОСБ 12. При порівняно невеликій вартості, OSB відрізняється однорідною поверхнею та структурою, відмінними естетичними властивостями, не піддаються деформаціям, стійкі до впливу вологи і води.

У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і замовити листи OSB за ціною від прямого виробника без зайвих націнок. У каталозі представленілисти OSB різних розмірів:OSB 6 мм,OSB 8 мм,10 мм,15 мм,18 мм, 22 мм. Всі товари в наявності на складах в Києві та готові до оплати за будь-якою адресою в столиці.

ОСБ-3 12 мм: ціна, сфери застосування, переваги

ОСБ-3 з товщиною листа 12 мм знайшли застосування в таких будівельних сферах, як:
 • Решетування покрівлі. OSB вважається одним з найкращих матеріалів для створення основи покрівельного покриття за рахунок ідеально рівній поверхні, високої міцності і жорсткості. Лист ОСБ 12 мм витримує високі механічні навантаження, підходить в якості основи для нанесення практично будь-яких покрівельних матеріалів (шифер, металочерепиця, звичайна черепиця тощо).
 • Зовнішня і внутрішня обробка стін. OSB застосовується і в житлових, і в нежитлових, господарських приміщеннях. Легка вага плит, їх шумо - і теплоізоляція дозволяють скоротити витрати на будівництво.
 • Обшивка мансарди (внутрішня). ОСП 12 мм можна використовувати в обробці стін і стель мансарди.
 • Декоративні перегородки. Простий монтаж плит дозволяє легко створювати перегородки в житловому приміщенні. В якості фінішної обробки плит підійде шліфування, покриття грунтом і фарбування, також після ґрунтовки можна клеїти шпалери.
 • Обробка підлоги. ОСБ плита 12мм часто використовується в якості чорнового або готового під оздоблення підлоги на бетонну основу, дерев'яні лаги, дерев'яна підлога.
Затребуваність OSB пояснюється відмінними технічними характеристиками даного матеріалу:
 • Висока міцність. Плити 12 мм здатні витримувати значні навантаження.
 • Гнучкість. При високій жорсткості і міцності, плита відрізняється простотою в обробці для досягнення поставлених цілей в будівництві.
 • Проста обробка. Ви можете купити OSB 12 мм і легко свердлити, кріпити листи між собою і виконувати інші маніпуляції з ним без втрати якості.
 • Схожість з натуральним деревом. Незважаючи на відмінні естетичні якості плит, в ОСБ відсутні властиві натуральному дереву недоліки: дефекти і розшаровування при використанні, гігроскопічність і т. п.
 • Невелика вартість. Ціна за лист ОСБ 12 мм цілком доступна для кожного і набагато нижче сучасних будівельних матеріалів.
 • Відмінні звуко - та теплоізоляційні властивості, що сприяють створенню ідеального мікроклімату в приміщенні.
 • Однорідність структури. Матеріал залишається в цілісності при підвищених навантаженнях.
 • Екологічність. Плити безпечні для здоров'я, а спеціальні добавки при його створенні попереджають розмноження цвілі або грибка.

Як купити ОСБ 12 мм за оптовими цінами?

Для замовлення OSB та інших будівельних матеріалів в інтернет-магазині «Строймат Київ» достатньо оформити товари через корзину на сайті. Також придбати ОСБ 12мм за опт ціною в Києві можна за телефоном (097) 413-25-53 і скориставшись функцією «зворотний дзвінок».

Товщина12 мм
Розміри2500 х 1250 мм

Ще не було питань.