Пінополістирол Penoboard 50 мм. Розмір 600х1250 мм

Теплоізоляційний матеріал Пеноборд 50 мм Строймат Київ»

На ринку товарів для теплоізоляції пінополістирол займає особливе місце. Його часто плутають з пінопластом за деяку схожість у зовнішньому вигляді, призначення та характеристики, але на ділі це зовсім різні матеріали, виготовлені із застосуванням різних методів. І плити пінополістиролу виграють будь-які порівняння з пінопластом та іншими матеріалами для теплоізоляції в частині технічних характеристик і універсальності застосування.

Пінополістирол Пеноборд шириною 50 мм створений за інноваційними технологіями для забезпечення ідеального мікроклімату в приміщенні і використання в екологічному будівництві. Матеріал від вітчизняного виробника Penoboard радує винятковими показниками вологостійкості, довговічності, міцності та іншими актуальними особливостями.

Пеноборд 50 мм: ціна, технічні особливості

Плити, листи) екструдованого пінополістиролу з шириною 50 мм рекомендується монтувати в приміщеннях з відносною вологістю 80% і температурі до 60°С. Пінополістирол компанії Penoboard застосовується для термоізоляції як всередині, так і зовні будинків, витримуючи негативний вплив навколишнього середовища без деформацій і зниження теплоізоляційних властивостей.

В інтернет-магазині «Строймат Київ» можна купити матеріалпінополістирол Penoboard за вигідними оптовими цінами. Наспінений листової полістирол є всі необхідні сертифікати якості, що підтверджують безпеку і екологічність плит.

Затребуваність теплоізоляційного матеріалу Penoboard пояснюється його підвищеною енергоефективністю і іншими важливими перевагами:

  • Низька теплопровідність. Плити створюють комфортні умови в приміщенні за рахунок якісної термоізоляції. Penoboard захищає від холоду.
  • Універсальність. Листи пінополістиролу для термоізоляції компанії Penoboard застосовуються в утепленні стін, покрівлі, фасадів, підлогового покриття, фундаментів і т. п.
  • Стійкість до перепадів температур. Важлива характеристика екструдованих пінополістирольних плит в умовах непередбачуваного клімату. Пінополістирол витримує велику кількість заморожувань, високі температури та їх часту зміну без руйнування.
  • Легка вага. Екструдований матеріал мало важить, швидко монтується і не створює додаткового навантаження на конструкції.
  • Безпека. У складі пінополістиролу немає шкідливих добавок, здатних завдати шкоди здоров'ю людині або екології. Матеріал для утеплення Пеноборд хімічно нейтральний.
  • Стійкість до впливу вологи. Ще одна актуальна для екструдованих плит від Penoboard характеристика. Пінополістирол від бренду Пеноборд не вбирає вологу, може довго перебувати в контакті з водою, тому ідеальний для термоізоляції фундаментів та фасадів.
  • Шумоізоляція. Пеноборд для термоізоляції поглинає звуки і робить перебування в приміщенні ще більш комфортним, якщо мова йде про багатоквартирному будинку.
  • Довговічність. Матеріал прослужить до 50-ти років із збереженням теплоізоляційних характеристик.
Щоб придбати листи Пеноборда 50 мм за ціною опту дзвоніть нам за телефоном (097) 413-25-53 або оформляйте товари через корзину на сайті. Всі матеріали для термоізоляції в наявності на складах і готові до відправки за вказаною адресою в Києві.

Ще не було питань.