Пінополістирол Penoboard 10 мм. Розмір 550х1200 мм.

Замовляйте утеплювач пінополістирол 10 мм Строймат Київ»

Теплоізоляційний матеріал пінополістирол отримав широке визнання на ринку будматеріалів за рахунок високої ефективності, універсальності застосування, міцності і відмінних технічних характеристик, що робить його відмінним вибором для використання в сучасному будівництві.

За своїм зовнішнім виглядом і деяким властивостям пінополістирол 1 см схожий з пінопластом, але при повторному погляді стає відчутна різниця між ними. Насамперед, пінополістирол виготовляється методом екструзії, а не методом обробки сухим паром гранул полістиролу, як пінопласт.

Інші відмінності теплоізоляції з пінополістиролом крояться в характеристиках. Пінополістирол міцніше загалом і на вигин, не кришиться під впливом механічних факторів. Відрізняється кращою водостійкістю і щільністю.

Теплоізоляційний матеріал пінополістирол 10 мм: як купити?

В каталозі інтернет-магазину «Строймат Київ» зібрані найкращі теплоізоляційні будівельні матеріали від провідних виробників. Ви можете придбатиекструзійний пінополістирол в Києві і області, вибираючи матеріал з різною товщиною:пінополістирол 20 мм,30 мм,40 мм,50 мм,100 мм. В магазині встановлена оптова ціна пінополістиролу 10 мм, тому ви істотно економите.

Пінополістирол для теплоізоляції універсальний і знаходить застосування в багатьох областях промислового і приватного будівництва. Зокрема, пінополістирол використовується для утеплення:
 • Фундаментів.
 • Підлоги.
 • Стін.
 • Перегородок.
 • Фасадів.
 • Покрівель.
 • Комунікацій.
Облаштування теплої підлоги в приватних і багатоквартирних будинках рекомендується робити із застосуванням пінополістиролу. Він монтується в конструкцію теплої підлоги, гарантує підтримання оптимальної температури і самої підлоги, і повітря в приміщенні. Також листи можна монтувати на підлогу в якості самостійної ізоляції тепла і звуків. Це допомагає підвищити енергоефективність приміщення.

Екструдовані плити ідеально підходять для монтажу на дах. У випадку з обробкою дахів, екструдовані листи сприяють підтримці тепла в приміщенні, надають додаткову шумоізоляцію, підвищують теплопровідність даху.

Екструдований пінополістирол 10 мм: переваги матеріалу

Екструдовані плити отримали популярність в будівництві завдяки численним перевагам:

 • Низька теплопровідність і підвищена теплоізоляція екструзійних (екструдованих) аркушів. Саме це і робить пінополістирол одним з кращих утеплювачів.
 • Довговічність екструдованої ізоляції. Дотримання всіх правил установки та експлуатації пінополістиролу гарантує тривалий термін служби кожного листа, що досягає 50-60 років.
 • Вологостійкість. Стіродур 10 мм може використовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю і не деформується при тривалому контакті з водою.
 • Стійкість до коливань температур. Пінополістирол спокійно витримує часті перепади температур в межах від -40 до +40 градусів.
 • Екологічність екструдованих плит. Безпечний для здоров'я, не виділяє токсичних речовин.
 • Біологічна пасивність. На пінополістиролі не розвиваються грибок і цвіль.
 • Пожежна безпека. Пінополістирол не горить. Під впливом полум'я екструдовані плити плавляться і швидко згасають, не підтримуючи процес горіння.
Зверніть увагу, що всі достоїнства пінополістиролу сходять нанівець при неправильному монтажі на поверхню. Його висока ефективність утеплення досягається за рахунок дотримання правил установки і використання:

 • Для закріплення пінополістирольних плит потрібно використовувати виключно спеціально призначений для цього клей.
 • Рекомендується купувати листи пінополістиролу у перевірених виробників з наявністю сертифікатів якості.
 • Краї пінополістиролу для утеплення фасадів повинні бути рівними, що попереджає появу зазорів при монтажі.
Ще одне головне правило використання пінополістиролу для тепло - і пароізоляції — обов'язково попередньо очистити всю площу поверхні від старого покриття (при необхідності) і видалити все, що потенційно може перешкодити правильній установці пінополістиролу стіни, підлоги і т. п.

Вибирайте і замовляйте екструдований пінополістирол 10 мм за ціною від опту найкращих брендів в будівельному гіпермаркеті «Строймат Київ». Придбати його можна за телефоном (097) 413-25-53 або через корзину на сайті магазину.

Ще не було питань.