Піна монтажна SOUDAL 750 мл. ручна ЗИМА

Монтажна піна виготовляється в балонах, в яких знаходиться рідкий предполімер і пропелент (газ-витискувач). Коли вміст "виходить" з балона під впливом вологості повітря і вологи поверхні, відбувається реакція полімеризації (застигання). У кінцевому підсумку утворюється досить жорсткий пінополіуретан. Монтажна піна зарекомендувала себе як універсальний ізоляційний матеріал, що заповнює тріщини, склеює поверхні, вологонепроникний, не проводить електрику. Все це дозволяє широко застосовувати монтажну піну для герметизації і звукоізоляції, склеювання матеріалів. Монтажна піна дозволяє знизити шуми, що виникають при роботі трубопроводів, кондиціонерів або систем обігріву приміщень. Піною закладають місця примикання витяжок і кондиціонерів, щілини між трубами. А раз немає щілин, значить, не буде деренчання і шуму.

Властивості:

 • уповільнює загоряння до 240 хвилин, клас EI 240, F4
 • ефективна герметизація від диму та газів
 • відмінна адгезія до більшості будівельних матеріалів (за винятком тефлону, PE і PP)
 • відмінна характеристика - відсутність подальших усадки і розширення
 • не містить газів, шкідливих для озонового шару (відповідно до вимог Монреальської конвенції)

Полімеризація піни відбувається за рахунок вологості повітря, відповідно, рівень вологості безпосередньо впливає на швидкість і якість процесу затвердіння. Вологість холодного повітря дуже низька і піна в таких умовах застигає гірше. Для того, щоб монтажну піну можна було використовувати в умовах низької температури в склад додають спеціальні компоненти. Тому піну випускають зимову, річну і всесезонну. На балоні монтажної піни вказана температура використання 5 ° С - + 30 ° С Температура, при якій використовується піна, не впливає на її термостійкість: як зимовий, так і літній витримують перепад від - 50 ° З до 90 ° С.

Soudafoam FR Gun - високоякісна вогнестійка протипожежна поліуретанова монтажна піна. Піна спеціально розроблена для стримування вогню і диму безпосередньо в монтажному з'єднанні до 229 хвилин, що відповідає новій європейській нормі NE 71366-4 і російської СНиП 21-01-97. Продукт має вогнестійкість до 360 хвилин при певних умовах. Не взаємодіє з силіконом, тефлоном, поліетиленом та іншими олійними поверхнями. Піна абсолютно нешкідлива для озонового шару, твердне під впливом вологи. Стійка до будь-яких погодних умов і морській воді. Після повного затвердіння може бути пофарбована або покрита штукатуркою.

Технічні характеристики:

 • Утворення поверхневої плівки: 8-10 хв (при 20 ° C і відносній вологості 65%)
 • Час затвердіння: 20-25 хв (при 20 ° C і відносній вологості 65%)
 • Швидкість затвердіння: 3 см за 60 хв (при 20 ° C і відносній вологості 65%)
 • Температура застосування: від + 5 ° С до + 30 ° С
 • Вихід піни при 20 ° С: 35 л (в залежності від температури і вологості повітря)
 • Зберігання: зберігати і перевозити балони слід у вертикальному положенні, в сухих умовах при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С. Забороняється зберігання під прямими сонячними променями і нагрівання балона більш 50 ° С. Гарантійний термін зберігання - 18 місяців.

Ще не було питань.