Піна-клей SOUDABOND EASY GUN 750 мл. пост ЗИМА

Піна - клей під пістолет зимова SOUDABOND EASY GUN 750 мл можна використовувати в якості побутової монтажної піни і професійної. Володіє міцною адгезією, підходить майже для кожної поверхні. Балона 750 мл вистачить на монтаж 12м2 теплоізоляції, моментальна адгезія і міцність заощадять ваш час і сили, так як на звичайний розчин піде набагато більше часу на монтаж. Швидкосохнучий поліуретановий клей-піна в аерозолі SOUDABOND EASY GUN можна використовувати для оздоблення інтер'єру, дана модель легко піддається фарбуванню. При використанні піни бажано дотримувати правил безпеки, надівши рукавички і маску. Після монтажу піну потрібно видаляти механічно.

Основа клей-піна під пістолет зимова SOUDABOND EASY GUN складається з однокомпонентного поліуретану. Монтажна клей-піна включає в себе механізм затвердіння із вологості полімеризації при температурі від +15 до +250С. Утворення поверхневої плівки в даній моделі відбувається протягом 8 хвилин при 200С і відносній вологості 65%. Комірчаста структура піни складається з 80 % закритих осередків. Час пылесухости становить 20 хвилин при 200С і відносній вологості 65%. Час затвердіння складає 30 хвилин при цьому шар дорівнює 30 мм, повне затвердіння відбувається через 12 годин. Має мінімальне розширення. Коефіцієнт теплопровідності (EN 12667) дорівнює 0.035 Вт/мК . Опір розтяганню (DIN EN 1607) становить 0.19 N/мм?. Опір зрізу одно 0.17 N/мм?. Опір стиску одно 0,3 N/mm2. Відносна щільність після затвердіння складає 24 кг/м3. Коефіцієнт теплової проникності дорівнює 0,036 mW/m K (DIN 52612). Клас пожежної безпеки відноситься до В3.

Інструкція по застосуванню:

Дану модель клей-піни можна монтувати при температурі від -100С. Перед тим як приступити до використання монтажної клей-піна під пістолет зимова SOUDABOND EASY GUN 750 мл обробіть поверхню, вона повинна бути рівною, чистою і знежиреною. Бажано змочувати поверхню, щоб поліпшити адгезію. Якщо на поверхні є лід, його потрібно зчистити. Не забувайте збовтувати балон перед монтажем, близько двадцяти струшувань буде достатньо. Закріпити балон з клей-піною в монтажний пістолет і наносити речовина діаметром 3 см на поверхню. Клей - піна наноситься тільки спеціальним монтажним пістолетом, від цього залежить витрата і якість монтажу. В процесі роботи не забувайте струшувати балон. Очистити монтажний пістолет можна з допомогою спеціальних розчинів або ж механічним шляхом. Перший спосіб полягає в тому, що ви підключаєте монтажний пістолет так само, як і балон з клей-піною до розчину і проганяє до тих пір, поки залишки не зникнуть.

Ще не було питань.