MASTER ISOPRO універсальна штукатурка 30кг

Універсальна штукатурка 30 кг на гіпсовій основі з додаванням перліту призначена для вирівнювання поверхонь при проведенні будівельних і ремонтних робіт. Гіпсова штукатурка Master IsoPro відрізняється наступними характеристиками:

  • Хороша пластичність і стійкість до розтріскування;
  • Високий ступінь збереження тепла та ізоляції звуку;
  • Створює сприятливі для проживання кліматичні умови в приміщенні;
  • Володіє високою стійкістю до усадки;
  • Добре пропускає пар, структура матеріалу стійка до появи грибка і цвілі;
  • За одне нанесення шар матеріалу складе до 50 мм;
  • Застосовується для внутрішніх робіт, може використовуватися для вирівнювання стін і стель.

Використовується штукатурка з перлітом в якості матеріалу для внутрішньої обробки стінових поверхонь і стель в приміщеннях зі стандартними показниками вологості повітря. Матеріал підходить для обробки поверхонь з цементу, бетону, цегли та гіпсу. Штукатурка використовується в якості матеріалу для попереднього вирівнювання стін з подальшою фінішною обробкою під фарбування або обклеювання шпалерами.

Технічні характеристики матеріалу

Штукатурка 50 мм-це суміш, що складається їх гіпсу, модифікованих полімерів, мінерального наповнювача і теплоізоляційних домішок. Після приготування розчин придатний для застосування протягом 90 хвилин. Матеріал володіє хорошим показником зчеплення з оброблюваною поверхнею. Штукатурка може наноситися шаром від 3 до 50 мм, для приготування одного кілограма готової суміші потрібно 0,3-0.4 літра води. Робочою температурою для нанесення суміші на поверхню, є діапазон від +5 до +30 градусів.

Чому вигідно купити універсальну гіпсову штукатурку в Києві?

Гіпсові суміші є найпоширенішими видами матеріалів, використовуваних для обробки внутрішніх стін і стель будівель. Більшість компаній, що спеціалізуються на будівництві та ремонті будівель, вважають за краще працювати саме з такими видами штукатурок. Компанія будмат Київ пропонує придбати в достатній кількості гіпсові штукатурки високої якості. Клієнтам надається можливість оперативно оформити замовлення, здійснити оптову закупівлю будівельного матеріалу за низькою ціною. На всі товари надається тривала гарантія їх якості. Виконується доставка в будь-який район столиці та Київської області.

Ще не було питань.