MASTER CLASSIK 3в1 Цементно-піщана суміш (ЦПС) 25кг

Цементно-піщана суміш 25 кг Майстер Класик використовується для штукатурення поверхонь, для закладення швів і створення стяжок, а також в якості розчину для внутрішніх і зовнішніх робіт. Суміш відрізняється скасуванням адгезією, її можна наносити на цементні, бетонні і цегляні поверхні. Цементна суміш відрізняється наступними характеристиками:

  • Міцність готового матеріалу становить показник М-100;
  • Товщина наносного шару може становити від 5 до 40 мм;
  • Приблизний витрата матеріалу становить 1,8-2,5 кг на 1 квадратний метр, при товщині шару, що наноситься в 1 мм.
Купити суміш ЦПС, принцип приготування матеріалу

Суміш випускається в паперових мішках вагою 25 кг Сухої матеріал всипають в ємність з чистою водою. На один мішок сухого матеріалу 25 кг, потрібно 4-4,5 літра води. При засипанні сухої суміші у воду, слід її рівномірно перемішувати до отримання однорідної маси з відсутністю грудочок і сухих ділянок. Готову суміш слід залишити настоятися протягом 3-5 хвилин, а потім знову перемішати. Застосовувати приготовану суміш слід протягом 45-60 хвилин, повне застигання настає через 1,5-2 доби при температурі повітря 25 С. Мінімальним температурним показником використання цементної суміші вважається 5 С для зовнішніх робіт. Суміш володіє хорошими водовідштовхувальними властивостями, тому стяжки можна робити в приміщеннях з підвищеною вологістю повітря. Склад стійкий до впливу на його структуру грибка і цвілі, не схильний до розтріскування і гниття.

Чому вигідно купити мішок ЦПС 25 кг у Києві?

Компанія СТРОЙМАТ Київ пропонує оптові поставки готових цементних сумішей за цінами, рекомендованими виробником будівельних матеріалів. Оперативність роботи компанії передбачає обробку замовлень вже в день їх надходження. Існує можливість доставки придбаних будівельних сумішей власним транспортом компанії продавця по місту Києву і прилеглим районам Київської області. На весь товар, що купується поширюється дія гарантійних зобов'язань. Купити цементно-піщану суміш можна в будь-якому, необмеженій кількості, на складі магазину є великий вибір матеріалу за доступною ціною. Пропонована вартість оптової купівлі дозволяє суттєво економити на придбанні матеріалу, купити цементно-піщану суміш можна дійсно недорого.

Ще не було питань.