Kreisel AKRYTYNK 010 PL Штукатурка акрил.декор.Короїд зерно 2,0 мм 25кг База А

Акрилова штукатурка, тонкошарова, для внутрішніх і фасадних робіт, в залежності від зерна витрата 2,5 - 4 кг/м2.

Акрилова декоративна штукатурка AKRYTYNK 010 «Короїд» являє собою готову до використання мінеральну масу, що використовується для тонкошарової укладання товщиною від 2 до 3 мм. Готова суміш виготовлена для підвищення технологічності проведення процесів в умовах будівництва та їх оперативного завершення. Тому, вона проводиться на основі виваженого співвідношення компонентів у водній дисперсії, що включає в себе полімерно-акрилові добавки, мінеральні наповнювачі, гідрофобізатори (водовідштовхувальні речовини), пластифікатори, модифікатори і пігменти.

Призначення:

  • Суміш рекомендована для ручної укладки на зовнішні і внутрішні підстави, які не піддаються деформаціям і виготовлені з:
  • легкого або важкого бетону;
  • мінеральних штукатурок з гіпсовими або цементними в'яжучими;
  • магнезитових листів або ГКЛ;
  • теплоізоляційних матеріалів (пінополістиролу) з армуючим шаром.

У той же час, акрилова штукатурка не застосовує для зовнішніх систем утеплення з мінераловатних плит, так як показники паропронацаемости матеріалу не забезпечують вільне видалення надлишків пара або вологи.

Нанесення:

В залежності від фракції зерна мінеральних наповнювачів можливе отримання фактурної поверхні, що визначається методом нанесення штукатурки: «короїд», борозниста, розсіяна і так далі. Зовнішній вигляд підстави після укладання матеріалу металевою теркою декорується лише способом затирання. Під час здійснення подібної діяльності, поверхню штукатурки не можна змочувати водою, так як зволоження призведе до складнощів структурування. Процес не варто переривати або припиняти на тривалі технологічні перерви, так як укладання акрилової штукатурки ведеться методом «мокре на мокре».

Оптимальний витрата AKRYTYNK 010 – 3,7 кг/м2.

Ще не було питань.