Kreisel 412 Суміш для підлоги самовирівнююча 3-15 мм 25кг

Суміш призначена для ручного виконання вирівнюючого шару на бетонних і цементно-піщаних підстав для подальшого укладання підлогових покриттів: лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна плитка, плитка ПВХ і інших полімерних покриттів . Для внутрішніх робіт. Може бути застосована для вирівнювання поверхні як у випадку нових, так і ремонтованих підлоги . Сфера застосування: житлові, громадські , адміністративні та побутові приміщення.Не містить казеїн.

Область застосування

Застосовується виключно всередині приміщень. Може бути использованав побутових, житлових і громадських будівлях з середнім і високим навантаженням нанапольное покриття.

Підготовка підстави

Підстава для заливки повинно бути очищене від пилу, жирів,натуральних і синтетичних масел і інших забруднювачів здатних уменьшитьсцепление шарів. Пористі ділянки, неміцні і відшаровуються сегментынеобходимо видалити. Щоб уникнути зайвої витрати самовирівнюється массывсе щілини, глибокі вибоїни та тріщини рекомендується зашпаклювати.

Сильно вбираючі ангідридні і цементно-піщані полынеобходимо обробити Kreisel 301 або інший грунтовкою з аналогичнымиэксплуатационными показниками. Такою ж сумішшю потрібно просочити порошать иосыпающиеся підстави, а також місця, що вимагають підвищення водостійкості.Залізобетонні плити потрібно обробити грунтовкою підвищує адгезію.

Якщо на поверхні підлоги перебувають розширювальні шви ихнеобходимо захистити від попадання суміші КREISEL 412, так само потрібно відокремити смесьот стін. Для цього використовують компенсаційну стрічку або тонкі полосыпенопласта.

Застосування

Суміш КREISEL 412 виливають на підготовлену основу разом найбільш віддаленого від входу в приміщення біля стіни. Наносять смугами ширинойоколо40 см.Розділовими елементами можуть виступати металеві профілю або деревянныерейки. Масу вирівнюють сталевим шпателем, робоча товщина шару - від 3 до15 мм. Використовуючи игольчатыйвалик, з розчину видаляється весь повітря.

ВАЖЛИВО! Після нанесення суміші необхідно обмежити попаданиепрямых сонячних променів і знизити температуру опалювальних приладів у избежаниерастрескивания від надмірно швидкого висихання.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

mso-border-alt:solid & quot .5pt;padding:5.25 pt 5.25 pt 5.25 pt 5.25 pt">

від +5°Cдо +25°C

Витрата

близько 1,5 кг/м2/мм

В упаковці

25 кг

Склад

портландцемент, глиноземний цемент, гидратированнаяизвесть, мінеральні наповнювачі, модифікуючі добавки

Колір

від 0,2 до 0,22

Товщина шару

від 3 до15мм

Час використання суміші

близько 30 хв

Температура застосування

Можливість технологічного пересування

через 6 годин

Примітка

для ручного виконання вирівнюючого шару на бетонних ицементно-піщаних підстав для подальшого укладання підлогових покриттів

Витрата: від 1,5 кг/м2/мм;

Термін зберігання: 12 міс. з моменту випуску в заводскойупаковке при невеликій вологості.

Ще не було питань.