Kreisel 220 Клейова армуюча суміш для ППС 25кг

Крайзель 220

Мета застосування армуючого клейової суміші 220 від даного бренду – приклейка пінополістиролових плит для систем теплоізоляції на бетонних поверхнях, включаючи пористі, силікатна, керамічні і інші мінеральні основи.

В її основі – суха цементна суміш, мінеральні наповнювачі та модифікуючі добавки. При з'єднанні з водою виходить сіра однорідна клеюча маса з прекрасними технічними характеристиками, включаючи високу адгезію, пластичність, морозостійкість і водостійкість, гідрофобність, паронепроникність, зручність і легкість в експлуатації, екологічна безпека і так далі.

Як застосовується Kreisel 220

До початку робіт слід переконатися в міцності підстави і відсутності на ньому маслянистих плям і інших забруднень. Стара штукатурка, якщо вона існувала, повинна бути повністю вичищена і вирівняна за допомогою шпаклювальної суміші або штукатурних розчинів. Те ж саме відноситься і до нестабільних підстав.

Змішування проводиться в пропорції 5-6 літрів води на стандартний 25 кілограмовий мішок сухої суміші. Для цього використовується холодна вода, а сам процес можна проводити як вручну, так і з механічним способом, використовуючи спеціальний міксер. Далі необхідно нанести тонкий шар клейового розчину на теплоізоляційні плити і на кілька секунд щільно притиснути приклеєні листи по всій площі основи. Для нерівних поверхонь застосовується стрічково-точковий метод нанесення клею.

Слід також врахувати, що готовий розчин зберігає свої кондиції не більше двох годин. Рекомендована температура зовнішнього середовища при виконанні робіт – від 5 до 25 градусів вище нуля

Компанія Строймат в Києві, спеціалізується на оптовому продажі будматеріалів і пропонує своїм клієнтам різні види клею за доступними цінами і з оперативною доставкою.

Ще не було питань.