Шпаклівка KNAUF НР фініш, мішок 25 кг

Шпаклівка KNAUF НР фініш, мішок 25 кг
 • Бренд:
 • Модель
  468
В наявності
Роздріб:
136
Оптова ціна: 122.01 грн
Велике замовлення?
Потрібна знижка?
Набирай
Доставка по Києву і області за низькими тарифами
Гарантія високої якості
Оплата будь-яким зручним способом

Фінішна шпаклівка KNAUF HP 25 кг являє собою універсальну суміш, створену на основу з внесенням гіпсу в якості додаткових компонентів різних добавок, що сприяють поліпшенню адгезії матеріалу. Шпаклівка застосовується для фінішної обробки поверхонь стін і стель в житлових приміщеннях зі стандартними показниками вологості повітря (може використовуватися для санвузлів і кухонь).

Якими перевагами володіє шпаклівка KNAUF HP?

Матеріал характеризує наступними перевагами його використання:

 • Після висихання шпаклівки не тріскається, не піддається усадці;
 • Швидко сохне на поверхні;
 • Для виготовлення матеріалу використовується якісне та екологічно безпечна сировина без шкідливих домішок і токсичних компонентів.

Матеріал не має обмежень щодо його застосування, може бути використаний для робіт у дитячих, навчальних та лікувальних закладах. Варто KNAUF HP фініш порівняно недорого, а його відмінні якості повністю відповідають запитам потенційних покупців.

Технічні характеристики матеріалу

Шпаклівка НР фініш реалізується в паперових мішках по 25 кг. Приблизний витрата готового до використання матеріалу становить 0,9 кг на 1 квадратний метр поверхні, що обробляється, з урахуванням того, що товщина шару, що наноситься, не буде перевищувати 1 мм. склад шпаклівки входять гіпсові сполучні елементи в поєднанні з полімерними добавками. Для розведення сухої суміші до робочого стану розчину буде потрібно 13,5-16 літрів води. Матеріал призначається для фінішної обробки, мінімальна товщина покриття повинна складати від 1 мм, а максимальним показником буде параметр в 3 мм. Після розведення водою, суміш придатна для використання протягом 80 хвилин. Шпаклювати поверхні допускається при температурних показниках від +5 до +30 градусів. Застосування шпаклівки НР актуально для тонкого нанесення на поверхні стін і стель, в якості фінішного вирівнювання.

Де купити шпаклівка KNAUF HP фініш 25 кг у Києві?

Компанія Строймат Київ спеціалізується на реалізації будівельних матеріалів оптом. При замовленні товарів, клієнтам пропонуються наступні вигідні умови співпраці:

 • Оперативна доставка в будь-який район столиці;
 • Швидка обробка замовлень;
 • Гарантія якості реалізованих будівельних матеріалів;
 • Доступні ціни.

Ще не було питань.