ФІНІШНА Шпаклівка Knauf Sheetrock Super Finish ПОЛЬЩА 28 kg

Шпаклівка Knauf 28 kg – це вже змішаний в необхідній пропорції і повністю готовий до використання універсальний матеріал, що включає в свій склад вінілові компоненти та інші інгредієнти, які гарантують отримання відмінних технічних характеристик при використанні матеріалу. Шпаклівка Шитрок являє собою однорідну масу кремового кольору з наявністю в ній тонких вінілових волокон, володіє відмінними якостями швидкого розгладження, гарною адгезією з будь-яким типом поверхонь і простотою у використанні. Шпаклівку Sheetrock не потрібно перемішувати або розбавляти, її можна брати прямо з відра і наносити на оброблювану поверхню. В результаті готовності матеріалу до його застосування, вдається досягти наступних результатів:

  • Простота і легкість в роботі з обробним матеріалом;
  • Зниження витрат матеріалу і часу на проведення оздоблювальних робіт;
  • Відмінний зовнішній вигляд і бездоганну якість шпаклівки після висихання.
Де застосовується шпаклівка Knauf Sheetrock Super Finish?

Матеріал використовують для внутрішніх оздоблювальних робіт, переважно для нанесення фінішного шару перед обклеюванням стін і стель шпалерами або фарбуванням. Шпаклівка буде незамінним матеріалом при виконанні таких видів робіт:

  • Накладення сполучної стрічки;
  • Створення первинного шару на кутових металевих куточках;
  • Для другої і третьої обробки фінішною шпаклівкою;
  • Закладення тріщин в штукатурці, роботи на бетонній основі і цегляній кладці без вологи.
Переваги покупки шпаклівка SHEETROCK в Строймат Київ

Матеріал повністю готовий до використання, змішування відбувається в правильних пропорціях на заводі виробнику. Компанія пропонує оптові продажі облицювальних матеріалів, за найвигіднішими цінами в Києві. Для зручності клієнтів надаються послуги вигідною доставки в будь-який район столиці. Досвідчені менеджери компанії оперативно оформляють замовлення клієнта, як правило, відправка продукції одержувачу відбувається вже в день оформлення заявки. На всю продукцію німецького бренду Knauf поширюється дія гарантійних зобов'язань від виробника. Завжди в наявності на складі, будь-який обсяг матеріалу, шпаклівка повністю відповідає міжнародним стандартам якості і екологічної безпеки.

Ще не було питань.