KNAUF профіль CD-60/27/06 3 м

Для створення міцного і надійного каркаса, необхідного для кріплення листів гіпсокартону використовується спеціальний профіль 60/27 мм. Виріб кріпиться до стіни, створюючи суцільну рівну поверхню, а на нього потім прикручують за допомогою саморізів листи гіпсокартону. Профіль являє собою одночасно легку і міцну конструкцію, призначену для монтажу гіпсокартонних конструкцій різного призначення (обшивку стін, підвісна стеля, міжкімнатні перегородки, арки і елементи декору в приміщенні, короби для прихованих комунікацій). Умовно усі види металевого профілю поділяються на стійкові і напрямні різновиди. Ціна на профіль 60-27 дозволяє придбати матеріал, витративши при цьому мінімум коштів. Основною перевагою використання металевого профілю, будуть наступні фактори:

 • Установка профілів не вимагає багато зусиль;
 • Мінімальний вага виробу не створює додаткового навантаження на несучі поверхні;
 • Конструкція профілю максимально проста, але дозволяє легко витримувати підвищені експлуатаційні навантаження;
 • Термін експлуатації профілю не має часового обмеження, він не схильний до корозії, легко переносить механічні дії;
 • Для захисту від негативного впливу вологи, профіль, зроблений методом холодного прокату, підлягає покриттю захисним шаром цинку.
Профіль КНАУФ 60 27 мм

При виборі виробу, доцільно звертати увагу на два основних розміру, зазначених у назві виробу. Перша цифра «60» - це ширина спинки основи, на яку будуть кріпитися листи гіпсокартону. Другий параметр «27» - це висота полиці, до неї прикручують кріпильні елементи, раніше встановлені на стіну. Розмір дозволяє регулювати установку профілю за допомогою рівня, створюючи ідеально рівну поверхню короба, для подальшого монтажу гіпсокартону. Стандартна довжина профілю складає 3 метри, проте його можна легко обрізати до потрібних параметрів, створюючи потрібний розмір. Стієчний профіль 60 27 3м вставляється в направляючий елемент, встановлений на підлозі та стелі. Таке кріплення забезпечує додаткову жорсткість, виключає ймовірність зсуву конструкції після її монтажу. Товщина металу, що використовується для виготовлення профілю, може становити від 0,45 до 0,6 мм Для установки на стіни застосовується стандартна товщина металу, а для зміцнення стельових конструкцій, більш міцний профіль з металом 0,6 мм.

Де краще купити профіль 60/27 мм у Києві?

Компанія Строймат Київ реалізує велику різноманітність продукції, що використовується для будівництва і ремонту будівель. Пропонований металевий стіновий, стельовий профіль 60 27 0,6 мм, відрізняється відмінною якістю і здатністю витримувати підвищені експлуатаційні навантаження. При зверненні в компанію Строймат Київ, клієнт має право розраховувати на отримання таких переваг від співробітництва:

 • Економічна доставка власним транспортом компанії у будь-який район міста та прилеглі райони Київської області;
 • Оперативне оформлення замовлень, що надходять, відправлення продукції зі складу в день надходження заявки;
 • Зручні способи оплати товару;
 • Низькі ціни, широкий вибір продукції, можливість придбати додаткові комплектуючі для кріплення металевого профілю;
 • Гарантія якості на весь пропонований будівельний матеріал;
 • Чемне ставлення до клієнта, незалежно від строків співробітництва та обсягів придбаних матеріалів, можливість отримання знижок та приємних бонусів.

Ще не було питань.