KNAUF Клей для плитки ФЛІЗЕНКЛЕБЕР, мішок 25 кг

Клейова суміш Knauf Fliesenkleber застосовується для облицювальних робіт усередині і зовні приміщень. Призначена для кріплення плитки з кераміки не більше 30 х 30 див. Головною перевагою даного клею є його мінімальний витрата, оскільки він орієнтований на тонкошарове нанесення. З-за цього, витрата матеріалу коливається всього в 2,2-2,9 кг/м2.

Час коригування приклеиваемого матеріалу можливо протягом перших 10 хвилин.

Клейова суміш Knauf Fliesenkleber фасується в мішки по 25 кілограм.

Область застосування:

КНАУФ-Флізенклебер використовується для внутрішніх і зовнішніх робіт, і призначений для облицювання стін і підлоги керамічною плиткою і природним каменем. Може застосовуватися для кріплення ізоляційних матеріалів, наприклад, плит з пінополістиролу, мінеральної вати, пінополіуретану і т. п.

При використанні клею КНАУФ-Флізенклебер для облицювання деформівних основ і поверхонь, схильних до температурних впливів, суху суміш слід зачиняти клейовий добавкою КНАУФ-Клебер-унд-Боден Еласт.

Після висихання тепло-, морозо - і водостійкий.

Застосування:

Клейове з'єднання Knauf Флізенклебер призначається для кріплення керамічної плитки при покритті поверхонь всередині і зовні будинків. Клей Флізенклебер «працює» зі стабільними рівними опорами (крім ДСК), грунтовно очищеними від будь-яких забруднень і позбавленими пошкоджень і деформацій: на підлогах, бетоні, газобетоні, цемент, гіпс і вапняно-цементних основах.

Перед нанесенням розчину, що клеїть на будь-облицювальний матеріал, не потрібно попередньо обприскувати плитку водою. Для більш якісного з'єднання клею з поверхнею, слід враховувати, що штукатурна прошарок повинна бути нанесена одним шаром і мати товщину не менше 10мм.

Рекомендації:

Опис, викладене вище, буде вірно, тільки при дотриманні температурного режиму дорівнює +20°C і вологості повітря менше 80%.Крім даної технічної інструкції, при роботі з матеріалом, дотримуйтеся загальних правил по веденню будівельних робіт і техніці безпеки. Витрата матеріалу: Одного мішка сухої суміші досить для укладання керамічної плитки на приблизно 11,4 м2 поверхні при розмірі сторони квадратного зубці шпателя 6 мм.

Ще не було питань.