KNAUF Грунт БЕТОКОНТАКТ, 20 кг

Ґрунтовка Бетоконтакт 20 кг – це полімерна основа, що містить стійкий до кислот і лугів кварцовий пісок. Сферою застосування ґрунту є підготовка щільних поверхонь, що володіють низьким показником всмоктуючої здатності для їх подальшого оштукатурювання або покриття іншими оздоблювальними матеріалами. Грунтовка призначена для внутрішніх робіт, її рекомендують використовувати для монолітного бетону, збірних ЖБ конструкцій, стельових перекриттів і гіпсокартону. Також матеріал наноситься на гіпсові та вапнякові покриття перед укладанням ліпного декору.

Якими характеристиками володіє ґрунтовка Бетоконтакт КНАУФ 20 кг?

Матеріал володіє рядом істотних переваг, тому його використання буде гарантувати отримання наступних результатів:

  • Відмінна адгезія, хороші показники зчеплення з більшістю оздоблювальних матеріалів;
  • У разі потреби шпаклювання раніше пофарбованих стін, застосування ґрунту позбавить від необхідності зняття старих шарів штукатурки;
  • Застосування ґрунту Бетоконтакт буде актуально при потребі наносити шпаклівку на металеві елементи, розташовані на оброблюваної поверхні, приклеювання плитки та інших неординарних випадках.

Грунтовка Knauf Бетоконтакт 20 кг пофарбована в яскравий рожевий колір, це робиться з метою наочної отримання контрастного відмінності з сірим бетонним підставою. Наноситься грунт на суху, очищену і знежирену поверхню. При ручному нанесенні грунтовка не розбавляється, а от у випадку використання машинного методу, допускається незначне додавання води, не більше 1 літра на 20 кг матеріалу.

Де купити ґрунтовку у Києві?

Компанія Строймат Київ займається реалізацією будівельних матеріалів в столичному регіоні і всіх прилеглих населених пунктах Київської області. При зверненні в компанію, потенційний клієнт має право розраховувати на отримання таких переваг:

  • Низька ринкова вартість продаваного матеріалу;
  • Відмінна якість і сертифікація всієї реалізованої продукції;
  • Швидка і недорога доставка купленого матеріалу одержувачу;
  • Оптовий продаж ґрунтовки зі складу в будь-якій необхідній кількості;
  • Оперативність обробки замовлень, що надходять, відправлення відбувається вже в день оформлення заявки;
  • На всю продавану продукцію поширюється дія гарантійних зобов'язань від виробника.

Ще не було питань.