KNAUF аквапанель OUTDOOR 900х2400х12, 5мм

Аквапанель зовнішня KNAUF проводиться з портландцементу високої якості, який доповнюється легким дрібнозернистим наповнювачем. Прямокутні листи з тильної і лицьової сторони доповнюються армуючої сіткою. Поздовжні крайки укріплені для запобігання розтріскування і подрібнення цементу. Такий будівельний матеріал максимально простий в установці і може використовуватися при обробці вигнутих поверхонь.

 

Переваги аквапанелей KNAUF

  • будівельний матеріал виготовляється з перевірених, екологічно чистих матеріалів, які не виділяють токсичних парів і неприємного запаху;

  • панелі володіють підвищеною стійкістю до утворення цвілі, грибків і бактерій;

  • тривалий експлуатаційний термін;

  • легке і просте монтування без використання дорогого обладнання;

  • добре переносять вплив екстремальних температур і відкритого вогню.

Зовнішні аквапанели стійкі до впливів атмосферних явищ.


Особливості монтування

Зовнішні панелі використовуються при обробці фасадів, в каркасному будівництві, при обробці промислових приміщень і при формуванні зовнішніх огороджувальних конструкцій.

Монтаж листів здійснюється на заздалегідь зведений каркас з металопрофілю. Фіксація здійснюється з використанням саморізів. Перед установкою необхідно здійснити розкрій листа з двох сторін. Якщо монтування проводиться на вигнуті поверхні, лист не потрібно додатково зволожувати і обробляти валиком.


Ще не було питань.