Siltek Т-801. Універсальний клей для плитки та каменю, мішок 25кг

Особливості та призначення клею Siltek T801

Кімнати придбали підсумковий, ідеальний зовнішній вигляд, про яку ви могли тільки мріяти, витріщатися тільки на обкладинках інтер'єрних журналів. Ось ви дивитеся на ці ідеально наклеєні шпалери, покладений ламінат, а також на натяжна стеля з різними вигинами, і згадуєте, що є ще одна незавершена справа, яку не можна залишити на потім.

Ванна кімната або ж туалет, а може бути і кухонна зона, яка стоїть, чекає свого часу, вже втомилося натякає, що підлогова плитка або дорогий матеріал з каменю, потребують надійного кріплення до поверхні підлоги або стіни, з допомогою спеціального клейового складу Сілтек 801.
Чому саме клей Siltek T? Чому саме цей виробник?
Ми з радістю дамо детальну відповідь, що лежить на поверхні. Насправді, всі марки фірми Siltek, володіють відмінними властивостями і характеристиками, які є важливою визначальною для використання, не тільки домашніми умільцями, але і професійними будівельниками.

Крім даного виду суміші, також рекомендується до придбання клей для плитки Siltek T83 іклей Сілтек Т80.
Кожна марка клейової суміші для плитки, має власне призначення, певні властивості, які необхідно враховувати при виборі матеріалу для монтажу плитки або кам'яного матеріалу.

Що стосується, саме суміші Siltek 801, то вона призначена для облицювальних робіт кам'яних підстав, усіма різними видами декоративних матеріалів.

Даний матеріал має відмінні заводське властивості, до яких належать:

  • Високий рівень адгезії (завдяки даній властивості, декоративний матеріал відмінно зчіплюється з поверхнею);
  • Підходить для робіт як всередині, так і зовні приміщення;
  • Зручний у використанні;
  • Володіє середнім рівнем еластичності;
  • Стійкий до сповзання;
  • Морозостійкий;
  • Екологічний склад.
Як вже стало зрозуміло, що клейовий склад Siltek відмінно зарекомендував себе в будівельному світі.

Крім загальних рекомендацій по використанню, хочеться згадати про те, що даний клей Siltek, використовується також при опорядженні балконів, терас, а також при спеціальній системі «тепла підлога».

Важливо!При укладанні декоративного матеріалу на поверхню з «теплою підлогою», система повинна бути повністю відключена. Пов'язано це з технічною безпекою.

Ціна на матеріал Сілтек Т801

Перш ніж купити клей для плитки Сілтек, необхідно ретельно вивчити суми на даний товар. При порівнянні цін в Україні, а особливо в Києві, можна помітити таку тенденцію, що суміш Siltek T801, має великий розбіг у вартості за один мішок.
Пов'язано це з особистої накруткою магазину, яка буде залежати від багатьох факторів.

Наш будівельний інтернет-магазин «Строймат Київ» пропонує не витрачати час і сили на пошуки адекватної ціни на клей Siltek T801, так як ми вже зробили за вас.

Вартість одного мішка Siltek даного матеріалу в роздріб, становить – 288,24 гривні.
В цей же час, вирішивши придбати товар оптом, ціна складе – 234,60 гривень.
Помітна різниця?
Завдяки нам ви можете не тільки оформити покупку з комфортом, так і значно заощадити частину свого бюджету.

Як і де купити клей Сілтек 801?

Забудьте про задушливих магазинах і довжелезних чергах, які, як здається, починаються від вашого будинку.
Наш будівельний інтернет-магазин «Строймат Київ» з радістю допоможе швидко купити клей Сілтек T801 і оформити оперативну доставку матеріалу прямо до квартири.

Не вийшло оформити замовлення самостійно? Не біда.

Телефонуйте за телефоном (097) 413-25-53 і звертайтеся до наших менеджерів з будь-яким питанням. Наші фахівці допоможуть знайти не тільки потрібну відповідь, але і допоможуть з повним оформленням замовлення, починаючи від підбору матеріалу і закінчуючи створенням офіційних договорів.

Важко може бути, тільки в одному випадку – коли нас немає поруч!

Ще не було питань.