JAVELIN Кутник пристінний 3м

Профіль ARMSTRONG для підвісної стелі кут пристінний 3,0 м Jeveline.

Для остаточної обробки підвісної стелі, крім основних направляючих і поперечних планок, застосовуються пристінні куточки, додають всій конструкції закінчений вигляд. Пристінний куточок являє собою рейки, зігнуті під прямим кутом, простою або складною (ступеневої) форми, закріплені на рівні підвісної стелі по периметру приміщення.

Сталевий пристінний куточок є початковим елементом при монтажі підвісної стелі. Кутовий профіль визначає рівень і висоту стелі.

Він встановлюється по периметру приміщення і закриває стик між стіною і стелею.

Властивості:

  • Естетичні, функціональні, надійні, довговічні.
  • Прості в установці, при цьому будь-який елемент легко замінюється без демонтажу всієї системи.
  • Дозволяють приховати комунікації, дають можливість встановити в застельовому просторі кліматичні системи. Завдяки продуманим систем кріплення панелей, можливий легкий доступ до будь-якої ділянки для обслуговування повітроводів, проводки, обладнання.
  • Сприяють підвищенню тепло-, звукоізоляції в приміщеннях, де вони встановлені. Прості у відході, не вимагають додаткової забарвлення навіть через декілька років експлуатації.

Пристінний куточок Армстронг Javeline являє собою кутовий профіль перерізом 19 х24 мм довжиною 3,0 м, виготовлений з алюмінієвого прокату товщиною0,45 мм. Зовнішня поверхня куточка пофарбована білою матовою емаллю. Куточок служить опорної полицею або периметром для плит, головних і поперечних профілі металеві збірних підвісних стель типу KNAUF AMF, OWA, ARMSTRONG, USG НОВОРІЧНИХ та ін. В процесі монтажу кутовий профіль легко прорізається ножицями по металу і після попередньої за сверловки (по стороні шириною1 мм) кріпиться по периметру на стіни приміщення ударними дюбелями або, як їх ще називають, дюбелями швидкого монтажу відповідної довжини. Головний і поперечні профілі металлокаркаса представляють собою несучі конструкційні елементи, середня частина яких виготовлена з оцинкованої сталі товщиною0,45 мм, а лицьова частина або денце - з алюмінієвої стрічки товщиною0,2 мм. Лицьова частина пофарбована білою матовою емаллю. Для додаткової жорсткості по боковим сторонам середньої частини профілів виконана сегментна перфорація. Для стикування головних профілів з поперечними передбачені прямокутні прорізи, а для стрижнів підвісів - отвори. Профілі оснащені спеціальними замками-засувами, за допомогою яких вони стикуються і з'єднуються в одну лінію (головні) і хрест-навхрест (поперечні). Замки-засувки, які в процесі монтажу звернені до пристінному куточка, обрізаються за допомогою ножиць по металу або просто відгинаються.

Ще не було питань.