Грунтовка Tiefengrund Knauf 10 кг

Грунт глибокого проникнення Knauf Tiefengrund 10 кг використовується з метою зміцнення підстави оброблюваних поверхонь, зниження їх всмоктуючої здатності і підвищення характеристик адгезії. Ґрунтування поверхонь відбувається переважно перед нанесенням фінішного покриття, тобто шпаклівки, облицювальних матеріалів, фарби або шпалер. За рахунок високої проникаючої здатності, матеріал добре підходить для обробки дрібнопористих поверхонь.

Основні характеристики ґрунту

Матеріал вирізняється рядом позитивних якостей, здатних вплинути на вибір виробу у випадку підбору розчинів для грунтування поверхонь:

  • Економна витрата, витрати матеріалу не більше 0,1 кг/м2 (при одношаровому нанесенні);
  • Висихання відбувається протягом 3 годин, після чого, поверхню повністю готова до подальшої обробки;
  • Грунтовка Тифенгрунд Кнауф 10 кг призначена для внутрішніх робіт, для її нанесення температурний показник повинен бути в межах від +5 С до +30 С;
  • Термін придатності матеріалу становить 12 місяців.
Де купити грунт глибокого проникнення в Києві?

Компанія Строймат Київ спеціалізується на продажі будівельних і оздоблювальних матеріалів високої якості. Потенційним клієнтам пропонуються низькі ціни і прийнятні умови покупки матеріалів, які використовуються для будівництва і ремонту. При купівлі грунтовки глибокого проникнення оптом, можна розраховувати на отримання таких переваг:

  • Доставка власним транспортом в будь-який район Києва та прилеглих міст Київської області;
  • Пропонується низька вартість на грунтовку, рекомендована заводом-виробником;
  • Компанія забезпечує оперативність обслуговування заявок, відправку придбаного товару одержувачу вже в день здійснення покупки;
  • На всі будівельні та оздоблювальні матеріали поширюється дія гарантійних зобов'язань від виробника.

Грунтовка глибокого проникнення реалізується в закритих пластикових ємностях по 10 кг. Матеріал повністю готовий до використання, не вимагає додаткового перемішування або розбавлення водою. Наноситися грунт на оброблювану поверхню за допомогою кисті, валика або розпилювача. Після висихання, вбирає здатність оброблюваної поверхні суттєво зменшується. Також зростає адгезія обробленої поверхні, що дозволяє краще кріпитися на ній матеріалу для фінішної обробки.

Ще не було питань.