Ґрунтовка адгезійна QUARTZ-GRUNT (14 кг)

Quartz-Grunt адгезійна грунтовка і фарба. Утворює атмосферостійкий шорсткий шар між підставою і декоративно-оздоблювальними матеріалами. Має білий колір і може тонуватися в різні тони по каталогу Kompozit, це значно знижує колірний контраст з матеріалами поверхні і світлими декоративними покриттями. Допускається розведення водою, але не більше 10% від загального обсягу. Готове покриття зберігає свою цілісність в широкому діапазоні температур від -40 ° С до + 50 ° С. Також може обмежено використовуватися в якості самостійного захисного покриття при проведенні консервації будівельних конструкцій, але не більше півроку.

Область застосування:

Quartz-Grunt ґрунтовка адгезійна наноситься на штукатурку, шпаклівку, бетонні, цегляні та інші мінеральні основи. Застосовується в зовнішніх системах утеплення з полістирольної теплоізоляції. Використовується для обробки фасадів, так і всередині приміщень. Допускається застосування в промислових, складських, торговельних, громадських і житлових будівлях. Є основою для декоративно-оздоблювальних матеріалів, фінішних структурних штукатурок і фарб.

Особливості використання:

Quartz-Grunt ґрунтовка адгезійна наноситься за допомогою валика, кисті або щітки. Причини підготовки поверхні матеріалу основи видаляються масляні плями, пил, сміття, висоли або майна, які заважають якісної адгезії. При нанесенні температура навколишнього середовища не повинна виходити за діапазон + 5 ° С ... + 30 ° С при відносній вологості повітря не більше 80%. Перед нанесенням ґрунтовку необхідно ретельно перемішати. На нові бетонні, цементні, цементно-вапняні та цементно-піщані поверхні ґрунтовку можна наносити не раніше ніж через місяць після їх повного висихання.

Термін придатності і особливості зберігання: 2 роки з дати виготовлення в закритій герметичній ємності. Температурний режим зберігання + 5 ° С ... + 35 ° С. Не допускати замерзання речовини.


Ще не було питань.