Газоблок Стоунлайт 400х200х600 (1, 92м3, 40шт/пал.)

Характеристика газоблоку 400 мм 

Одним з найпопулярніших і активно набирають затребуваність, будівельних матеріалів для зведення будівель, є, Газобетонний блок, розмірами 400х200х600 мм. 

Даний будівельний матеріал, дозволяє зводити житлові та комерційні будівлі, висотою до трьох поверхів з різними архітектурними ідеями. Звичайно, найчастіше, газоблок використовується в будівництві житлового будинку, який у своєму технічному плані, може мати різні декоративні перегородки, арки та інше. 

Це надійний і міцний будматеріал, який витримує великі навантаження, перепади температури, а також, є самостійним, ефективним утеплювачем. Що це означає? А це означає Наступне, що при зведенні житлового будинку, стіни якого складаються з газобетонного блоку, не завжди потрібне додаткове зовнішнє утеплення. 

Пов'язано це з тим, що газоблок, виготовлений з пористого бетону, який спочатку має високі властівості теплоізоляції. 

Що є важливим фактом, що ціна за штуку газоблокам 400х200х600, залишається в середньому діапазоні, а це в свою чергу означає, що незалежно від того, в який будівельний магазин буде звернення за покупкою цього будматеріалу, Ціна за газоблок 400, буде мало відрізнятися. 

Повернемося до характеристик газобетонних блоків, перш ніж уточнимо вартість за один блок з пористого бетону. Кожен покупець, хто хоче звести свій майбутній будинок з даного матеріалу, просто зобов'язаний володіти інформацією про властівості газоблоку і про переваги його використання. 

Переваги газоблоку в будівництві 

  • Міцний- завдяки тому, що даний будматеріал, досить міцний, він і дозволяє зводити будівлі високої поверховості (до 3-х поверхів). 
  • Екологічний - за своїм екологічним складом, газоблок стоїть в одному ряду з натуральною деревиною. Блоки володіють певними якостями, наприклад «" дихати", що дозволяє регулювати повітря природним чином.
  • Пожежобезпечний - ну це одна з головних переваг газобетонних блоків. Матеріал не горить і не тліє, що саме собою перешкоджає поширенню вогню. 
  • Високий рівень теплоізоляції - блок складається з бульбашок, які займають близько 80% всього блоку, що і забезпечує затримку холодного повітря ззовні. 
  • Різна оброблюваність- газобетонні блоки можна пиляти, різати, свердлити і стругати. Завдяки тому, що матеріал відмінно піддається будь-якій обробці, з нього можна здійснювати різні архітектурні задумки. 

Вартість газобетонного блоку 400 мм в Україні 

Як ми вже згадували вище, що даний будівельний матеріал, не сильно різнитися в Сумах, в різних магазинах країни. Це пов'язано з тим, що блоки мають найчастіше, одного виробника-Стоунлайт, а також не розрізняються в первинних властивостях і розмірних характеристиках. 

Середня ціна газобетону 200х400х600 за одну штуку, становить – 90.00 грн. 

Важливо! Перед тим, як оформляти замовлення покупки, переконайтеся в тому, що магазин, який надає послугу продаж газоблоків, не пропонує покупку матеріалу оптом. Роблячі замовлення в опт, ви значно заощадите свій бюджет. 

Ціна газоблоку 400х200х600 в «Строймат Київ» 

Наш будівельний інтернет-магазин «Строймат Київ» пропонує оптимальну вартість за одну штукугазоблоку від виробника, а також пропонує покупку матеріалу оптом, що дозволить купити більшу кількість газобетонного матеріалу, і при цьому заощадити свої гроші. 

Ціна за газобетон 400 мм фірми Стоунлайт – 93.00 гривні в роздріб. 

Цей же матеріал при покупці оптом, матиме наступну вартість-86.33 гривні. 

Помітили різницю? Ось тому, ми і попереджаємо про такий важливий фактор. 

Купити газобетон 400 мм 

Купити газоблок розмірами 200х400х600 не складе труднощів. Досить просто зателефонувати за телефоном нашого магазину (097) 413-25-53 і задати всі питання менеджерам, а можна самостійно вивчити весь пропонований асортимент і оформити замовлення.

Наш сайт створений так, щоб кожен клієнт, хто цікавиться яким або товаром, міг самостійно вивчити його характеристику, а також ознайомитися з сумами і провести попередній розрахунок підсумкової суми. Альо, і в тому випадку, якщо раптом виникли складнощі і питання з пошуку матеріалу, а також оформлення замовлення, завжди можна звернути до наших професійних менеджерів, які нададуть допомогу, ще й крім цього, дадуть цінні поради.

Крім того, що в нашому інтернет-магазині є можливість вигідно надати необхідний будівельний матеріал, так ще можна і оформити оперативну доставку до самих дверей. 

Ми дбаємо про своїх клієнтів!

Ще не було питань.