Дюбель Моллі 4х38 / 8-15 100 шт

Дюбель Моллі виготовляється із сталі з застосуванням цинкового гальванічного покриття.

Конструкція виглядає як порожня гільза і гвинт. Цанга виглядає як чотири фіксуючих сегмента з нерозпірною частиною. Довжина цієї частини у дюбеля підбирається відповідно до товщині матеріалу для монтажу. Гострі зубці покликані захистити дюбель від провертання в отворі. Вони розташовуються на стопорному бортику.Цей бортик запобігає ще й провалювання дюбеля в порожнину.

Цей дюбель також застосовують для кріплення світильників, антен, полиць, навісних шаф і карнизів.

Для підстави можуть застосовуватися пустотілі і листові матеріали. Ідеально підходить для гіпсокартону, волокнистого цементу, ДСП, щілинних цегли та іншого. Фіксуючі сегменти у цанги складаються в процесі вкручування в дюбель гвинта. Така система дозволяє забезпечити якісне збільшення площі, по відношенню до поверхні дюбеля, який прилягає до опори підстави.За рахунок цього і досягається висока надійність фіксації дюбеля.

Гвинти, використовувані спільно з дюбелем "Моллі", можуть бути з сферичної або ж потайною головкою.

Унікальність даного кріплення полягає в тому, що монтаж можливо виробляти вдруге, без втрати його ефективності. Досягається це за рахунок сталевої конструкції. Слід просто правильно провести демонтажні роботи, а саме - викрутити гвинт і вийняти сам дюбель. Процес монтажу: в першу чергу необхідно підібрати потрібні розміри дюбеля, спираючись на товщину основи, до якої буде проводитися монтаж. Далі необхідно зробити отвір потрібних розмірів в основі. Дюбель закріплюється в отворі, за допомогою спеціальних кліщів, після чого можна проводити безпосередньо вкручування гвинта. Інструмент для фіксації гвинта може бути як ручного, так і електричного типу.

Матеріал: сталь, оцинкований гальванічно.

Характеристики: встановлений дюбель дає можливість багаторазово знімати і повторно закріплювати виріб. Широкий комір гільзи має 2 спеціальних шипа, які фіксують дюбель в основі на початковому етапі установки і запобігають обертання дюбеля в отворі. Розклинювання здійснюють за допомогою спеціального пістолета або з використанням викрутки.

Ще не було питань.