Дюбель для ізоляції / металевих сіт.прут термо LMD10 / 180


Система кріплення складається з розпірного дюбеля з утримує диском D1 60 мм і сталевого стрижня. Поверхня диска перфорована і може служити основою для нанесення розчину або штукатурки. Розпірний стрижень з наплавленной поліамідної термоголовкою запобігає появі «термічних містків». Оптимальна товщина форма зони розпору дюбеля забезпечує найкращий розподіл зусиль прилягання до стінок отвору і гарантує надійність і високу несучу здатність системи.

Металевий цвях виготовляється з високоміцної сталі з антикорозійним покриттям. Теплоізоляційна головка такого цвяха зроблена з поліаміду і володіє високими показниками ударної міцності. Внаслідок перерахованих вище особливостей на распорном цвяху дюбеля не утворюється конденсат. Термоголовка необхідна для того, щоб запобігти виникнення містків холоду, які можуть істотно позначитися на тепловій ізоляції будівлі в цілому.

Таким чином, дюбель для теплоізоляції з термоголовкою допомагає збільшити показники захисту, запобігти втратам тепла і корозію цвяха.

Призначення:

Призначений для механічного кріплення методом наскрізного монтажу (забивного дії) теплоізоляції типу пінопласт та мінеральна вата до несучої конструкції будівельних матеріалів як: бетон, повнотіла та пустотіла, керамічна і силікатна цегла, повнотілі і порожнисті блоки з легкого бетону, газобетон тощо

Складові частини:

  • дюбель - високоякісний сополімер
  • стрижень – сталь
  • термоголовка - високоякісний сополімер


Ще не було питань.