Дюбель для ізоляції / металевих сіт.прут термо 10/200 (Wkret-met)

Wkret-Met LFM - 10*200 Фасадний з'єднувач для кріплення термоізоляції з подовженою зоною розпору з металевим стрижнем

Wkret-Met LFM - 10*200 - сталевий стрижень, з характерним черепичним витка різьби не дає висунутися стержня з з'єднувача після монтажу. Электролитически оцинкований, жовтого кольору, головка стрижня: ударостійка пластмаса – поліамід, дюбель: поліпропілен – сополімер.

Застосування:

Wkret-Met LFM застосовується для механічного кріплення термоізоляції (мінеральної вати) до підстав з пустотілих матеріалів, таких як дірчасту цеглу, порожнистий блок. Кріплення мінеральної вати до цеглини дюбелем з металевим стрижнем Wkret-Met LFM

Фасадний з'єднувач призначений для кріплення різних термоізоляційних матеріалів, наприклад: мінеральна вата, скловата, пінополістирол. Завдяки з'єднанню довгою зони розпору дюбеля з багатьма блокуючими елементами і ребристим металевим блокуючим стержнем, ми вирішили всі проблеми осаджування незалежно від підстави.

Цей тип з'єднувача, завдяки застосуванню стрижня залитого ударостійкої пластмаси додатково захищає з'єднання від корозії і зводить до мінімуму виникнення термічних містків. Додатковою перевагою нашого з'єднувача є форма витків стрижня, які ідеально блокуються в пластмасовому елементі за допомогою удару (або вкручування), одночасно дозволяючи без проблем здійснювати демонтаж з використанням насадки WM-8.


Ще не було питань.