CERESIT СО 85 Добавка для стяжок 25 кг

Ceresit CO 85 – добавка, яка використовується при влаштуванні штукатурок і стяжок на міжповерхових покриттях для підвищення звукоізоляційних якостей. Матеріал також ефективний при штукатурці неміцних підстав, таких як черепашник, вапняк, ніздрюватий бетон, неміцна цегляна кладка та ін

Переваги:

Приготована з використанням добавки Ceresit CO 85 вирівнююча штукатурка відрізняється високою паропроникністю, стійкістю до тріщин, звукоізоляційним ефектом, легко наноситься та вирівнюється, а також запобігає появі висолів. Аналогічними властивостями володіє і цементно-піщана стяжка з такою добавкою – її суміш відрізняє підвищена пластичність.

Область застосування:

Добавку Ceresit CO 85 використовують при приготуванні розчинової суміші, що підготовлюється для облаштування стяжок на міжповерхових покриттях – це дає звукоізоляційний ефект. Така стяжка придатна для подальшого нанесення покриттів з рулонних матеріалів, ламінату і керамічної плитки.

Використання:

Ceresit CO 85 додається до цементно-піщану суміш складом 1:3 та марочну міцність не менше 20МПа з розрахунку 25 кг добавки на 1 м3 розчину. Після ретельного перемішування суміш готова до укладання.

Характеристики:

  • Вага – 25 кг;
  • Витрата – 25 кг на 1 м3 цементно-піщаного розчину складу 1:3.

Ще не було питань.