CERESIT CM-12 PRO Еластична клеюча суміш для плитки і керамограніта, мішок 27 кг

Призначена для кріплення всіх видів мінеральних плиток ( керамогранітних, кам'яних, клінкерних керамічних тощо), в т. ч. великоформатних (форматом до 60х60 см), на горизонтальних мінеральних недеформуємих основах (бетонних і цементно-піщаних) всередині будівель, у цивільному та промисловому будівництві.

Церезіт СМ 12 придатний для застосування в умовах постійного та періодичного впливу води, а також на стяжках з підігрівом.

Текучо-пластична консистенція клею Церезіт СМ 12 дозволяє легко і швидко укладати великоформатну плитку, виключає необхідність додаткового нанесення клею на монтажну поверхню плиток, запобігає утворенню пустот під облицюванням. Для укладання плиток з мармуру і світлого просвічує каменю, а також скляної мозаїки рекомендується застосовувати білі клеї Церезіт СМ 115 або Ceresit СМ 15.

Спосіб застосування:

Суху суміш зачиняють чистою холодною водою (від +15 до +20С) і перемішують за допомогою низькообертового мішалки до отримання однорідної маси без грудок. Витримують технологічну паузу близько 5 хвилин і знову перемішують розчин. Отриманий розчин за допомогою лопатки, шпателя або терки тонким шаром наносять на облицювальну поверхню вирівнюють зубчастими теркою або шпателем. Зубці повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плиток. Плитки попередньо не замочувати.Не рекомендується укладати плитки в стик. Ширина шва між плитками повинна бути не менше ніж 2 мм Установка прокладок між плитками для забезпечення однакової ширини шва не потрібно, так як укладені на стінках плитки не сповзають. Протягом 10 хвилин після укладання плитки можна корегувати їх положення. Час відкритої витримки нанесеного клейового складу не повинна перевищувати 20 хвилин, тобто плитки слід укласти протягом 20 хвилин після нанесення розчину на основу.При виконанні зовнішніх робіт для підвищення довговічності облицювань рекомендується використання комбінованого методу. При цьому методі склеювальний розчин так само наноситься шпателем на плитку рівним шаром товщиною один мм.

Характеристики:

Склад:

цемент з мінеральними наповнювачами та полімерними добавками

Витрата води для приготування розчинової суміші:

6,2–6,5 л води на 27 кг сухої суміші

Витрата води та емульсії для приготування розчинової суміші:

0,16–0,2 л води на 0,08–0,04 л Ceresit CC 83 на 1 кг Ceresit CM 12 Pro

Час споживання розчинної суміші:

до 120 хвилин

Відкритий час:

10 хвилин

Час коригування:

20 хвилин

Температура застосування розчинової суміші:

від +5 °C до +30 °C

Розшивання швів:

через 24 години

Температура експлуатації:

від -50 °C до +70 °C

Міцність зчеплення з основою в повітряно-
сухих умовах:

не менше 1,0 МПа

Міцність зчеплення з основою (з додаванням емульсії Ceresit CC 83):

- повітряно-сухі умови:

не менше 1,1 МПа

- після замочування у воді:

не менш 0,5 М

- після поперемінного заморожування/відтавання (50 циклів):

не менше 0,5 МПа

- після температурного впливу:

не менше 0,5 МПа

Витрата сухої суміші (залежить від нерівності основи та навичок виконавця):

в залежності від розміру зубців та нерівності
підставиЩе не було питань.