CERESIT CL-82 Хімічно стійка гидроизяцийна стрічка, 10м

Такий полімерний матеріал як хімічно стійка стрічка за своїми техніко-експлуатаційними показниками істотно перевершує інші альтернативні рішення. Порівняно з традиційними рулонними матеріалами, покриття має більш широку сферу застосування. Воно активно використовується при облаштуванні покрівлі і при гідроізоляції різних конструктивних елементів будівель: підлог, фундаментів.

Переваги

Інноваційна хімічно стійка гідроізоляція відрізняється підвищеною еластичністю. Вона не схильна до розвитку грибків, цвілі і мікроорганізмів на її поверхні. Це вигідно відрізняє новий тип покриття від бітуму, який володіє органічною природою, тому виступає чудовим живильним середовищем для комах і мікроорганізмів.

Від правильного вибору матеріалу для гідроізоляції підвальних і горищних приміщень залежить не тільки кінцевий результат будівництва, а також зручність експлуатації і довговічність будівлі. Високоякісне покриття Ceresit CL 82 дозволяє надійно захистити підземні елементи конструкцій від згубного впливу грунтових вод.

Застосування

На етапі влаштування гідроізоляційного шару на основі Церезіт CL 82 будівельники керуються спеціально розробленим проектом. Він піддається попереднім погодженням з низкою фахівців, що дозволяє переконатися в його доцільності та ефективності. При виборі способу монтажу гідроізоляції фахівці орієнтуються на:

  • відомості, отримані в ході гідрогеологічних досліджень;
  • рівень проходження грунтових вод;
  • розрахункові параметри опади фундаменту і показники тріщиностійкості майбутніх об'єктів;
  • особливості підземних конструктивних елементів будівель;
  • функціонування підземних конструкцій, що потребують ефективної гідроізоляції.
Особливості

При оформленні найбільш відповідальних конструктивних елементів будівель доцільно використовувати рулонний матеріал з додатковим армуванням. Він характеризується підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень. Полімерні матеріали можуть бути використані з зовнішньої і внутрішньої сторони приміщень.

У Строймат Київ ви зможете придбати хімічно стійку гідроізоляцію за вигідною ціною. Скористайтесь можливістю оперативної доставки партії продукції за доступною ціною. Отримайте персональне пропозицію на придбання будматеріалів для оптових покупців.

Ще не було питань.