CERESIT CE33 / 110 Plus Кольоровий шов до 6 мм світло-сірий, 2кг

CE 33 plus кольоровий шов

Розчинна суміш для затирання швів між облицювальними плитками всередині і зовні будівель (ширина шва 1-6 мм).

Суміш Ceresit РЄ 33 PLUS призначена для затирання швів керамічних, скляних облицювань, а також облицювань з штучного і натурального каменю, у тому числі мармуру, викладених на міцні, стійкі до деформації основи, при роботах на горизонтальних і вертикальних поверхнях усередині та зовні споруд, що експлуатуються в звичайному середовищі. Деформаційні шви в облицюваннях і місця примикання сантехнічного обладнання до облицювання необхідно заповнити герметиком Ceresit CS 25.

Володіє протигрибковою дією і придатна для експлуатації в умовах періодичного зволоження (у ванних кімнатах, душових, кухонь тощо). Кутові, деформаційні і примикають до санитарнотехническому обладнання шви рекомендується заповнювати силіконової затіркою CS 25.

Затирка набуває заявлений колір по закінченні 24-48 годин в залежності від умов навколишнього середовища після затирання швів, виконаного у відповідності з рекомендаціями по застосуванню. Відтінок кольору готової затірки в шві може відрізнятися від кольору сухої суміші; означеного кольору на упаковці; рекламних зразків.

Властивості затирки Ceresit СЕ-33:

  • випускається 26 кольорів, включаючи білий;
  • володіє протигрибковим ефектом (формула «MicroProtect»);
  • має гладку поверхню;
  • водо - і морозостійка;
  • придатна для зовнішніх і внутрішніх робіт;
  • екологічно безпечна.

Характеристики:

Температура використання: від +5 до +30 °C

Температура експлуатації: від -50 до +70 °C

Склад: цемент з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Упаковка: 2 кг

Ще не було питань.