АРТИСАН С-33 / 25кг Мінеральна декоративна штукатурка баранчик

Мінеральна штукатурка АРТИСАН С-33 - це суміш білого цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками, призначена для виконання декоративних поверхонь зовні і всередині будівель. Використовується на мінеральних основах, таких як бетон, цементно-вапняні штукатурки, гіпсокартонні плити, а також в якості декоративного захисного шару в системі утеплення "Артисан-тепло".

Штукатурка АРТИСАН С-33 виготовлена на основі кварцової та мармурової крихти (зерно 1,5 мм), тонкошарова, паропроникна, водовідштовхувальна, стійка до атмосферних впливів. Морозостійка, не горить, екологічно чиста.

Підготовка підстави:

Поверхню стіни, на яку наноситься штукатурний розчин, повинна бути попередньо очищена від жиру, старих фарб, відшарувань штукатурок, пухких підстав. На гладкі підстави (для надання шорсткості) або основи з неоднорідних матеріалів (у уникнення смуг і плям на штукатурці), а також в системі утеплення "Артисан-тепло" основи слід попередньо покривати ґрунтуючою фарбою "Артисан Ф-6".

Виконання робіт:

Суміш засипають у воду і розмішують механічним способом до отримання необхідної консистенції розчину. Розчин залишити на 5 хвилин, ще раз перемішати. В процесі роботи рекомендується час від часу розмішувати розчин для одержання однорідної маси. Штукатурка наноситься на підготовлену основу за допомогою гладкої нержавіючої тертки. За допомогою фактурних валиків формується декоративні поверхні: 'шуба', напливи, тиснення різних фактур. Під час штукатурення, а також висихання штукатурки поверхню необхідно оберігати від прямих сонячних променів, впливу вітру і дощу. Слід експериментально (для даного типу основи і даної погоди) встановити максимальну поверхню, яку можна обштукатурити в одному технологічному циклі (нанесення і офактурювання). Штукатурку потрібно стикувати методом "мокре на мокре", не допускаючи висихання оштукатуреній площі, інакше місця з'єднань будуть помітні.

Технологічні перерви плануються з запасом (наприклад: в кутах і вигинах будівель, під водостічними трубами, на стику кольору і т. д.).
Всі рекомендації дійсні при температурі +20 °С й відносній вологості 60%.

При несприятливих погодних умовах (висока температура, сухий вітер, прямі сонячні промені) час використання нанесеного на поверхню розчину може значно скорочуватися.

При зниженні температури використання розчину, час схоплювання збільшується. При проведенні робіт слід керуватися будівельними нормами і правилами. Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

Ще не було питань.