АРТИСАН С-32 / 25кг Мінеральна декоративна штукатурка рельеффр.1,5,

Мінеральна штукатурка АРТИСАН С-32 Рельєф - це суміш білого цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками, призначена для виконання декоративних поверхонь зовні і всередині будівель. Використовується на мінеральних основах, таких як бетон, цементно-вапняні штукатурки, гіпсокартонні плити, а також в якості декоративного захисного шару в системі утеплення "Артисан-тепло".

Штукатурка АРТИСАН С-32 Рельєф виготовлена на основі кварцової та мармурової крихти (зерно 1,5 мм), тонкошарова, паропроникна, водовідштовхувальна, стійка до атмосферних впливів. Морозостійка, не горить, екологічно чиста.

Підготовка підстави:

Поверхню стіни, на яку наноситься штукатурний розчин, повинна бути попередньо очищена від жиру, старих фарб, відшарувань штукатурок, пухких підстав. Всі підстави обов'язково обробляються грунтовкою глибокого проникнення "АРТИСАН №7", або "АРТИСАН №8", у залежно від підстави. На гладкі підстави (для надання шорсткості) або підстави з неоднорідних матеріалів (у уникнення смуг і плям на штукатурці), а також в системі утеплення "Артисан-тепло" основи слід попередньо покривати ґрунтуючою фарбою “Артисан Ф-6".

Виконання робіт:

Суміш засипають у воду і розмішують механічним способом до отримання необхідної консистенції розчину. Розчин залишити на 5 хвилин, ще раз перемішати. В процесі роботи рекомендується час від часу розмішувати розчин для одержання однорідної маси. Штукатурка наноситься на підготовлену основу за допомогою гладкої нержавіючої тертки. За допомогою фактурних валиків формується декоративні поверхні: "шуба", напливи, тиснення різних фактур. Під час штукатурення, а також висихання штукатурки поверхню необхідно оберігати від прямих сонячних променів, впливу вітру і дощу. Слід експериментально (для даного типу основи і даної погоди) встановити максимальну поверхню, яку можна обштукатурити в одному технологічному циклі (нанесення і офактурювання). Штукатурку потрібно зістиковувати методом "мокре на мокре", не допускаючи висихання оштукатуреній площі, інакше місця з'єднань будуть помітні. Технологічні перерви плануються з запасом (наприклад: в кутах і вигинах будівель, під водостічними трубами, на стику кольору і т. д.).
Всі рекомендації дійсні при температурі +20 °С і відносній вологості 60%. ! При несприятливих погодних умовах (висока температура, сухий вітер, прямі сонячні промені) час використання нанесеного на поверхню розчину може значно скорочуватися. ! При зниженні температури використання розчину, час схоплювання збільшується. При проведенні робіт слід керуватися будівельними нормами і правилами. Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також за його застосування в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.


Ще не було питань.