AcousticWool Sonet F (Флор) Професійна акустична мінеральна вата

AcousticWool Sonet F (Флор) Професійна акустична мінеральна вата
Характеристики
 • Призначення:
  Підлоги
 • Розмір:
  1000х600х20 мм
 • Товщина:
  20мм
 • Щільність:
  120 кг/м3
В наявності
Роздріб:
787,68
Оптова ціна: 780.00 грн
Велике замовлення?
Потрібна знижка?
Набирай
Доставка по Києву і області за низькими тарифами
Гарантія високої якості
Оплата будь-яким зручним способом

Мінеральна вата з акустичними властивостями Acoustic Wool Sonet (Акустіквул Сонет) виготовляється з розплавленої кам'яної породи, будучи повністю природним сировиною. Волокна мають хаотичне розміщення, що позитивно позначається на характеристиках міцності і довговічності матеріалу. Мінеральну вату можна застосовувати на більшості видів житлових і комерційних приміщень в якості зовнішнього і внутрішнього утеплювача. Також матеріал може використовуватися для утеплення промислових споруд, лікарень, кафе, ресторанів. Основним призначенням використання базальтової вати утеплення та ізоляція звуку для стін і стелі.

Якими перевагами володіє акустична вата Acoustic Wool Sonet?

Для зазначеної моделі утеплювача властива наявність наступних переваг:

 • Високі властивості поглинання звуку. За рахунок однорідної структури мінеральних плит, вдається досягти хорошого рівня шумоізоляції, ефективність використання матеріалу підтверджена виконаними спеціальними випробуваннями;
 • Екологічна і пожежна безпека продукту. Матеріал хімічно інертний, гігієнічно безпечний, не горить, при нагріванні не виділяє шкідливих і токсичних компонентів;
 • Зручний монтаж. Акустична базальтова вата виготовляється у формі плит, має ширину 600 мм, що дає можливість монтажу в стаціонарні металеві каркаси без використання додаткових елементів кріплення.

Базальтова вата AcousticWool Sonet F може встановлюватися під сайдинг, гіпсокартон та інші лицювальні матеріали. Натуральна структура вати забезпечує довговічність експлуатації матеріалу, відсутність ймовірності виникнення грибка і цвілі.

Призначення Підлоги
Розмір 1000х600х20 мм
Товщина 20мм
Щільність 120 кг/м3

Ще не було питань.