Wallmix K40 Клей для мармуру та мозаїки. білий

Клейова суміш WALLMIX "K-40" призначена для внутрішнього і зовнішнього облицювання різного роду поверхонь плитами з мармуру, натурального каменю світлих порід, мозаїчними плитками, і плиткою, розміри якої перевищують 60*60 див. Дана суміш виготовлена на основі білого цементу високої якості. Клейова суміш WALLMIX "K-40" це ідеальний варіант для облаштування басейнів, терас, балконів, монолітних підлог з підігрівом. Еластичність і високу якість компонентів WALLMIX "K-40" гарантують довговічність і надійність облаштованих з її застосуванням поверхонь. Це клей для мармуру ціна якого не кусається, а якість залишається на висоті. Купити білий клей для плитки в наш час просто, а відмінний клей ще простіше, адже є Wallmix K40

Застосування:

Клейова суміш WALLMIX "K-40" призначена для внутрішнього і зовнішнього облицювання бетонних, цегляних, цементно-вапняних, цементно-піщаних поверхонь, а також поверхонь, що піддаються періодичним деформацій (атмосферних впливів і динамічних навантажень) плитами з мармуру та інших світлих порід каменю, а також скляними і мозаїчними плитками і плитками розміром понад 600 х 600 мм Клейова суміш може використовуватися для облицювання басейнів та резервуарів, що підігріваються і монолітних підлог, покрівель, терас і балконів. Клейова суміш ефективна при облицюванні поверхонь без видалення старої плитки, тобто методом «плитка на плитку» за винятком облицювання по глазурованій поверхні.

Підготовка підстави:

Основа повинна бути сухою, міцною і очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, воску, залишків фарби. Неміцні шари потрібно видалити. Сильновпитывающие основи перед виконанням робіт необхідно обробити глибокопроникаючою емульсією WALLMIX УНІВЕРСАЛЬНИЙ і витримати 4 години. Слабковбираючі і гладкі основи перед початком роботи обробляють адгезійної грунтовкою і витримують від 3 до 6 годин.

Приготування розчину:

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,19-0,22 л на 1 кг суміші (4,75-5,5 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низькообертовим дрилем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Розчин зберігає свої клеючі властивості протягом 2 годин.

Увага !!! Забороняється додавати в розчин інші компоненти. Виконання робіт. Приготовлену розчинову суміш нанести за допомогою лопатки, шпателя або терки на облицювальну поверхню. Після чого, розрівняти її зубчастої гребінкою або шпателем з u-подібною чи квадратної формою зубців, які утворюють на поверхні рівні гребені однієї висоти (шпатель необхідно тримати під кутом 45? до поверхні). Після укладання облицювальної плитки, слід видалити вологою губкою можливі залишки клейового розчину. Ширина швів повинна бути не менше 2 мм

Увага !!! Плитку попередньо не замочувати. При облицюванні плитами, які мають товщину більше 10 мм і розміри більше 400х400 мм, слід виконувати, застосовуючи комбінований метод нанесення: клейовий розчин нанести на основу шаром завтовшки розмір зубці шпателя, а також на тильну сторону облицювальної плитки товщиною приблизно 1-2 мм, а для стінових конструкцій з додатковим механічним кріпленням до конструкцій. Термін придатності готової розчинної суміші 2 години. Плитку необхідно укласти не пізніше 30 хвилин з моменту нанесення клейового розчину. Коригування плитки провести протягом 25 хвилин після її укладання. Затирання швів необхідно починати не раніше, ніж через 24 години після укладання плитки.

Увага !!! Роботи слід виконувати при температурі від + 5 ° с до + 30 ° с. Найбільш ефективний результат досягається при температурі 20° с й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. При виконанні робіт, фасад необхідно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману).

Витрата. У середньому витрачається від 2,6 кг/м2, в залежності від товщини нанесеного шару і стану поверхні.

Правила безпеки: Суміш містить цемент, що викликає лужну реакцію в момент гідратації, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

Ще не було питань.