SILTEK Т-77 / 25кг Суміш для систем теплоізоляції

Цементний клей Siltek Мікс + Т-77 для пристрою теплоізоляції з використанням пінополістирольних плит з пінопласту, мінеральної вати і пінополістиролу. Може використовуватися для створення гідрозахисного армуючого шару в теплоізоляційних системах. Стійкий до механічних впливів, високих і низьких температур, впливу вологи. Паропропускна. Купити клей Siltek Мікс + Т-77 можна в нашому інтернет-магазині за доступними цінами з доставкою по місту та області.

Область застосування:

Приклеювання теплоізоляційних матеріалів на мінеральні поверхні. Пристрій гідрозахисного армуючого шару теплоізоляційних систем перед їх подальшою обробкою декоративними матеріалами.

Спосіб застосування:

На плити утеплювача клейовий склад наноситься поєднанням маякового і смугового способів для забезпечення кращого зчеплення з поверхнею. Протягом наступних 10 хвилин можлива зміна положення плити. Укладання теплоізоляційного матеріалу здійснюється в шаховому порядку зі створенням рівній поверхні. Максимальна ширина швів - 2 мм.

Теплоізоляційні плити для забезпечення кращого кріплення бажано зафіксувати механічними кріпленнями.

Товщина армуючого гідрозахисного шару не повинна перевищувати 5 мм при подальшому використанні фасадних фарб і 3 мм – при використанні декоративних штукатурок. Для облаштування гідрозахисту на поверхню утеплювача наноситься шар клейового розчину товщиною не більше 2 мм і шириною не більше 10 см. поверх укладається армуюча сітка таким чином, щоб кожна наступна смуга перекривала попередню.

Другий шар клею наноситься шпателем поверх сітки і вирівнюється. Готова поверхня шліфується і покривається шаром контактної ґрунтовки. Основа не повинна піддаватися впливу прямих сонячних променів і протягів. При необхідності поверхня зволожується.

Витрата: 4-6 кг / м2,


Ще не було питань.