SILTEK Т-75 / 25кг Клей для систем теплоізоляції

Siltek Мікс+ Т-75 – цементний клей для приклеювання теплоізоляційних плит з пінополістиролу і мінеральної вати до мінеральних основ. Відрізняється стійкістю до сповзання, стійкістю до дії високих і низьких температур. Паропроніцаємий. Зручний у використанні. Для зовнішніх та внутрішніх робіт

Область застосування:

Для облаштування на мінеральних поверхнях теплоізоляції з використанням пінополістирольних і мінераловатних матеріалів. Підходить для проведення внутрішніх і зовнішніх робіт.

Спосіб застосування:

Основа під теплоізоляційний матеріал очищається від забруднень. Бажано щоб поверхня відрізнялася міцністю і однорідністю за водопоглинанням. Усунення дефектів підстави проводиться щонайменше за 7 діб до влаштування теплоізоляційного матеріалу з використанням сухих сумішей або ТМ Siltek Мікс+.

Найбільш міцне зчеплення теплоізоляційних плит з поверхнею досягається при обробці підстави грунтовкою Siltek Е-120. Перед нанесенням клейового складу грунтована поверхню витримується протягом 4-6 годин.

Клейовий розчин готується змішанням чистої води і сухої суміші Siltek Мікс+ Т-75 у співвідношенні 0,15-0,17 л. води на кілограм сухої суміші. Будівельним міксером компоненти змішують до одержання однорідної маси. Повторне перемішування розчину проводиться через 3-5 хвилин.

Витрата. 4-6 кг/м2.


Ще не було питань.