SILTEK Т-08 / 25кг Клей для плитки

Siltek МІКС + Т-08 має у складі портландцемент, заповнювач у вигляді дрібного піску і модифікуючі добавки, які надають розчину додаткову міцність, підвищують зчеплення з поверхнею підстави і плиткою, запобігають сповзанню плитки.
Область застосування:
Плитковий клей Siltek МІКС + Т-08 призначений для кріплення керамічної плитки, керамограніта і гресу з вологопоглинанням не менше 3% (показник зазвичай вказується на упаковці облицювального матеріалу). В якості підстави виступають горизонтальні і вертикальні поверхні з цегли, бетону, цементно-піщаної та цементно-вапняної штукатурки. Для плитки типу гресс існують обмеження за розмірами – не більше 30x30 см, а так само укладанні проводиться тільки на горизонтальні підстави. При обробці поверхонь зовні будівель для замішування клею рекомендується використовувати замість води композицію Siltek Arm-mix Е-120.
Особливості використання:
Поверхню необхідно попередньо підготувати. При необхідності виконати ремонтно-відновлювальні роботи, заповнивши невеликі тріщини і каверни при допомоги Siltek МІКС + Т-08 з застосуванням Siltek Arm-mix Е-120 замість води. Ремонт треба здійснити не пізніше ніж за добу перед початком облицювальних робіт.
При виявленні цвілі, грибка або інших біологічних пошкоджень матеріалу уражені ділянки очищаються при допомогою металевої щітки промиваються водою і обробляються грунтовкою, в складі якої є антисептик. Перед початком облицювання матеріал основи необхідно обробити ґрунтовкою, рекомендовані суміші Siltek і ТМ МІКС+.
Витрати: 2-5,4 кг/м2

 

Ще не було питань.