SILTEK Р-05 / 2,0 Декоративна мінеральна штукатурка Короїд 2.0 мм

Декоративна штукатурка Siltek Р-05 "Короїд" з діаметром частинок 2 мм. Формує захисно-декоративний паропроникливий шар з високою водо - і морозостійкістю. Має високу стійкість до утворення тріщин і рекомендується до використання в новобудовах мають значні усадкові деформації. Після нанесення може бути пофарбован водно-дисперсійними фарбами (через три доби після обробки) або фарбами на основі органічних розчинників (через 7 діб після обробки).

Область використання:

Рекомендується застосовувати в якості фінішного декоративного шару в системах фасадного утеплення. Допускається використання зовні і всередині приміщень, в тому числі і з підвищеною вологістю. Рекомендується застосовувати в приміщеннях, які мають високу функціональну навантаження: прохідні, коридори, сходові марші та ін

Особливості застосування:

Поверхня основи необхідно ретельно очистити від пилу, бруду та інших забруднювачів які можуть перешкоджати надійному зчепленню матеріалів. При необхідності здійснити ремонтні роботи вирівнювання основи, використовуємо ремонтні суміші ТМ Siltek. У разі виявлення цвілі, грибка або лишайників вони видаляються механічним способом за допомогою металевої щітки на всю глибину проникнення. Потім уражену поверхню необхідно помити і висушити і відпрацювати антисептичними засобами, рекомендується Siltek BiostopЕ-112. Всі ремонтно-відновлювальні роботи необхідно проводити не пізніше ніж за 7 днів до початку оздоблювальних.

Суху штукатурну суміш Siltek Р-05 "Короїд" необхідно поступово додавати в ємність з водою (з розрахунку 0,19-0,21 л на кожен кілограм сухої суміші). Ретельно перемішати, витримати 5 хвилин і знову перемішати. Час придатності суміші до використання 2 години при температурі не вище 25°С. Повторне додавання води і перемішування не допускається.

Ще не було питань.