SILTEK Р-05 / 1,5 Декоративна штукатурка мінеральна Камінь 1.5 мм

Декоративна штукатурка Siltek Р-05 "Камінцева" складається з високоякісного білого портландцементу ПЦ 500 з наповнювачем з кварцового піску величиною 1,5 мм. Штукатурка має рівномірну зернисту структуру, стійкий до утворення тріщин, волого-і морозостійка, має високі характеристики. Реалізується у вигляді сухої суміші в мішках по 25 кг Витрата: від 2,4 кг/м2.

Область застосування:

Може використовується для декоративного оздоблення фасадів будинків, у тому числі в системах теплоізоляції. Також допускається застосування для обробки внутрішніх приміщень, рекомендується для місць громадського користування з високим експлуатаційним навантаженням. В якості підстави можуть виступати бетон, цементно-піщані штукатурки, гіпс, гіпсокартон ін. Штукатурка вимагає подальшої обробки лакофарбовими матеріалами: водно-дисперсійними фарбами (через 3 дні після нанесення штукатурки), фарбами на органічних розчинниках не раніше ніж через 7 днів після обробки.

Поверхня підстави очищається від будь-яких забруднень. Особлива увага приділяється біологічним поразок - грибку, лишайників, гнилі. Вони видаляються механічним способом на всю глибину проникнення з подальшою обробкою пошкодженої ділянки антисептичними сумішами типу Siltek BiostopЕ-112. Всі ремонтні роботи мають бути виконані за 7 днів до початку обробки. Безпосередньо перед нанесенням декоративної штукатурки (за 4 години) основа повинна бути покрита грунтовкою глибокого проникнення типу Siltek Мікс Е-115.

Суха суміш декоративної штукатурки Siltek Р-05 "Камінцева" засипається в ємність з водою при постійному перемішуванні. Потім витримується 3-5 хв для дозрівання маси і знову перемішується. Наноситься на основу широким шпателем або півтерком.

Ще не було питань.